Junkkarin 2017 tulokset

Junkkarin tiedotuskanava

Valvoja: Maarit Seppänen

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 23.9.2017 16:30

Tähän ketjuun tulee tämän vuoden tulokset:

BIS 1 PMS 228 Saunantaan Mersu, om. Piia ja Marko Perkkiö
BIS 2 KKSS 185 Brunontytön Ikaros, om. Niina Kauppinen
BIS 3 LKSS 13 Jakkilan Niilo Kustaa, om. Tanja Heikkonen & Olavi Heikkonen
BIS 4 BRE 75 Van´t Passant Mirko, om. Teija Sutinen

FINAALIN TULOKSET

1. lkssu Outavainun Jesse, om. Juha Loukusa
2. lkssn Jokilakian Pimu, om. Jouko Lukkarila
3. lkssn Kungshällans UF Tuula, om. Maria ja Tomas Tjrnström
4. lkssu Haltijapuiston Lordi, om. Heikki Seitaniemi
5. kkssu Laajanluovin Äksöni, om. Tuomo Jutila
6. kkssn Brunontytön Iines, om. Tomi Marjo




FINAALIKOIRAT:

lkssu Outavainun Jesse
lkssn Kungshällans UF Tuula
lkssn Jokilakian Pimu
lkssu Haltijapuiston Lordi
kkssn Brunontytön Iines
kkssu Laajanluovin Äksöni


SEMIFINAALIN KOIRAT + TUOMARIT:

Ryhmä 1 Olli Punkari
lkssn Kungshällans UF Tuula
kkssn Stormkullens Early-Eyes
kkssn Korvanvaaran Korpi-Kajo

Ryhmä 2 Sami Salo
lkssn Jokilakian Pimu
lkssn Sysiässän Zombie
lkssn Meracus Kismet

Ryhmä 3 Antti Raappana
lkssu Outavainun Iwar
kkssu Sahansuon Rontti
kkssn Taikavuoren Artisokka

Ryhmä 4 Mika Vuorimaa
lkssu Haltijapuiston Lordi
kkssn Brunontytön Iines
kkssu Brunontytön Ilpo

Ryhmä 5 Timo Hakkarainen
lkssu Outavainun Jesse
kkssn Närreen VK Hanne
kkssn Kitiremun Inya

Ryhmä 6 Pekka Kemppainen
lkssn Repokallion Mimmu
lkssu Tallyho Yard
kkssu Laajanluovin Äksöni





Kaikki NUO 1- palkinnon saaneet koirat:

Numero Rotu Koiran nimi Omistaja Pisteet NUO
10 lkssu Outavainun Jesse Juha Loukusa 84 NUO1
18 lkssn Kungshällans UF Tuula Maria ja Tomas Tjrnström 82 NUO1
41 lkssn Repokallion Mimmu Tuomo ja Satu Pispa 83 NUO1
66 lkssn Jokilakian Pimu Jouko Lukkarila 82 NUO1
71 lkssu Haltijapuiston Lordi Heikki Seitaniemi 85 NUO1
99 lkssu Outavainun Iwar Jarkko Marjakangas 85 NUO1
132 lkssu Tallyho Yard Mika Karppinen 90 NUO1
147 lkssn Sysiässän Zombie Paloniitty Petri 81 NUO1
155 lkssn Meracus Kismet Piia Teitto 84 NUO1


190 kkssn Närreen VK Hanne Tom Hellstrand 81 NUO1
202 kkssn Stormkullens Early-Eyes Kimmo ja Susanna Viinikka 92 NUO1
257 kkssu Sahansuon Rontti Pasi Ratilainen 84 NUO1
259 kkssu Brunontytön Ilpo Arto Liimatainen 89 NUO1
282 kkssn Korvanvaaran Korpi-Kajo Juho Oikarinen 83 NUO1
305 kkssn Brunontytön Iines Tomi Marjo 83 NUO1
316 kkssn Taikavuoren Artisokka Harri Koistinen 88 NUO1
318 kkssn Kitiremun Inya Risto ja Kirsi Laakso 88 NUO1
334 kkssu Laajanluovin Äksöni Tuomo Jutila 85 NUO1
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 25.9.2017 14:56. Yhteensä muokattu 6 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 23.9.2017 16:31

LAUANTAIN ULKOMUOTOKATSELMUKSEN TULOKSET: ERI+ saaneet koirat jatkoivat PU ja PN kehään

Numero Koiran nimi
181 Taikavuoren Elsa POIS
182 Vintiläntuuli AQ Mercedes ERI+
183 Korvanvaaran Korpi-Kabby H
184 Rebel H
185 Brunontytön Ikaros ERI+ PU1 ROP
186 Mosku ERI+ PU4
187 Xara von der Gieselau ERI+ PN3


188 Mettäkulman Sulo T
189 Kitiremun Into ERI
190 Närreen VK Hanne ERI+ PN1 VSP
191 Takkaloimun CM Ritja ERI+ PN2
192 Korvanvaaran Korpi-Karhu POIS
193 Fedi De La Locura T
194 Bellatrix vom Sperlingshof HYL


195 Atrayente Eminent Erwin EH
196 Radar EH
197 Taikavuoren Adolf H
198 Viltjägarens Axa ERI+ PN4
199 Viltjägarens Apollo ERI+ PU2
200 Korvanvaaran Korpi-Kiia ERI
201 Kallioalanteen Esko ERI+ PU3


202 Stormkullens Early-Eyes ERI+
203 Riistavaaran Siiri POIS
204 Sahansuon Ruusu POIS
205 Vintiläntuuli MB Akka T
206 Brunontytön Iisak EH
207 Samperin Eka Ruudinkeksijä HYL
208 Stranger EH


209 Korvanvaaran Korpi-Kipa ERI
210 Auli EH
211 Riekkosaajon Nuotti ERI
212 Ans Kattoo Aika Jarru ERI
213 Pitypang Kukucs ERI+ PN3
214 Gamemakers Charming Commander H


215 Laajanluovin Överix POIS
216 Taikavuoren Elovena POIS
217 Korvanvaaran Korpi-Kipinä POIS
218 Atrayente Eminent Eden ERI
219 Taikavuoren Aliisa EH
220 Gamemakers Candy Queen T
221 Ruskaparven Sitka H


222 Riekkosaajon Närpeä EH
223 Sahansuon Ryti ERI
224 Pitkän SE Soi ERI+ PN4
225 Gamemakers Cool Dancer HYL
226 Taikavuoren Aaron POIS
227 Riekonnaurun Ursula HYL
228 Saunantaan Mersu ERI+ PU1 ROP


229 Valkiakallion Helmi POIS
230 Ans Kattoo Asenne Kohillaan EH
231 Ans Kattoo Aito Helmi ERI+
232 Atrayente Eminent Everest ERI
233 Taikavuoren Aatu T
234 Riekonnaurun Ulriika EH
235 Ruskakedon Ilon Eemeli POIS


236 Atrayente Eminent Edi EH
237 Ans Kattoo Aivan Paras POIS
238 Kitinremun Ilo EH
239 Taikavuoren Aksu H
240 Pitkän SE Stand Up HYL
241 Ruskaparven Saku EH
242 Fleur Isla de la Locura ERI+ PN2


243 Taikavuoren Eskimo H
244 Vintiläntuuli MB Kajo POIS
245 Ferhill's Anar HYL
246 Romilda H
247 Korvanvaaran Korpi-Kira ERI+
248 Ruskakedon Ilon Kamomilla POIS
249 Riekonnaurun Utso EH


250 Närreen VK Lotta T
251 Pitkän SE Savu EH
252 Rosie POIS
253 Sälli T
254 Kitiremun Iitu-Ilona EH
255 Ruskaparven Saana POIS
256 Seitsenaukeen Qadira ERI+ PN2


257 Sahansuon Rontti ERI
258 Laajanluovin Örkki ERI
259 Brunontytön Ilpo EH
260 Riekkosaajon Neskä EH
261 Tjäderlandets Fakir POIS
262 Ruskaparven Sulo EH
263 Amy vom Schöcklland POIS


264 Riekkosaajon Nunas EH
265 Ans Kattoo Aivan Oikeesti ERI
266 Kitiremun Iivana Julma ERI+
267 Armiida EH
268 Brunontytön Iina H
269 Kitiremun Ilpo ERI
270 Ada Z ćichova EH


271 Pitkän SE Sasta ERI
272 Atryante Eminent Evinrude EVA
273 Riistavaaran Söör H
274 Gamemakers Captain EH
275 Kitiremun Ilmari EH
276 Teerenpelin As Ceasar EH
277 Samperin Eka Samperi H


278 Suppasuon Lippe ERI
279 Suppasuon Late ERI
280 Mettäkulman Siiri H
281 Ambravittoriya Vintage ERI
282 Korvanvaaran Korpi-Kajo ERI
283 Ruskakedon Ilon Vilpertti ERI+ PU1 ROP
284 Ruskaparven Sälli ERI+ PU2


285 Riistavaaran Sisu H
286 Riekonnaurun Unno ERI+ PU1 VSP
287 Suppasuon Luke POIS
288 Atrayente Eminent Echo EH
289 Viliman AJ Rousku EH
290 Suppasuon Lakka POIS
291 Porkkaajan Rocket H


292 Saunantaan Mosku EH
293 Riekonnaurun Utu EH
294 Sansas Benjen EH
295 Atrayente Eminent Eni ERI
296 Pitkän SE Seppä POIS
297 Vintiläntuuli AQ Nalli EH
298 Teerenpelin AS Thomas EVA


299 Riekonnaurun Urpu POIS
300 Ambravittoriya Victory ERI+ PN1 VSP
301 Pitkän SE Sulo ERI+ PU2
302 Teerenpelin JP Otto HYL Väri
303 Sahansuon Romeo EH
304 Eräopen Raisa POIS
305 Brunontytön Iines ERI+ PN3


306 Xienna vom Kiefernwalde ERI+ PN1 VSP
307 Ruskakedon Ilon Alpertti ERI+ PU2
308 Porkkaajan Romeo EH
309 Laajanluovin Özil POIS
310 Tuisku ERI
311 Teerenpelin JP Fröökynä EH
312 Pitkän SE Sandels POIS


313 Ruskaparven Sisu ERI+ PU1 ROP
314 Riekonnaurun Unna ERI+ PN1 ROP
315 Kitiremun Indiana Jones ERI
316 Taikavuoren Artisokka ERI+
317 Närreen VK Krut T
318 Kitiremun Inya ERI
319 Taikavuoren RS Royal EH


320 Abor von Overndorf EH
321 Riistavaaan Sälli EH
322 Korvanvaaran Korpi-Kaja H
323 Kitiremun Ikaros EH
324 Sahansuon Rölli ERI
325 Suppasuon Laikku EH


326 Kitiremun Ihana Impi POIS
327 Seitsenaukeen Quantum ERI+ PU3
328 Riekonnaurun Uniikki EH
329 Amora EH
330 Korvanvaaran Korpi Kaneli POIS
331 Mettäkulman Sylvester EH


332 Teerenpelin JP Fiona EH
333 Atrayente Eminent Erin H
334 Laajanluovin Äksöni EH
335 Jette Vom. Deutschen Orden ERI+ PN1 VSP
336 Zöldmali Dömper POIS
337 Arnold EH
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 24.9.2017 16:27. Yhteensä muokattu 2 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 23.9.2017 19:39

LAUANTAINA NUO 1-TULOKSET:

Numero Koiran nimi Pisteet NUO
10 Outavainun Jesse 84 NUO1 Silvennoinen Matti
18 Kungshällans UF Tuula 82 NUO1 Hakkarainen Timo
41 Repokallion Mimmu 83 NUO1 Pollari Jukka
66 Jokilakian Pimu 82 NUO1 Salo Sami
71 Haltijapuiston Lordi 85 NUO1 Mäkynen Antti
99 Outavainun Iwar 85 NUO1 Haapanen Jouni
132 Tallyho Yard 90 NUO1 Rantanen Eija
147 Sysiässän Zombie 81 NUO1 Vuorimaa Mika
155 Meracus Kismet 84 NUO1 Bovellan Harri



LAUANTAIN KAER-TULOKSET:

Ryhmä Numero Rotu Koiran nimi Pisteet NUO Tuomari
1 1 lkssu Tappra Snow Racer 35 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 2 bren Saaga 8 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 3 lkssn Riistapellon Ramina 24 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 4 breu Kotokiven Ukkomehto 16 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 5 lkssu Katajakankaan Hector 41 NUO3 Vuorenmaa Mika
1 6 lkssu Myräkkälän HP Ukko 68 NUO2 Vuorenmaa Mika
1 7 lkssn Meracus Ksenia 75 NUO2 Vuorenmaa Mika


2 8 lkssu Alavanmaan Ahkera Aatu 42 NUO3 Silvennoinen Matti
2 9 breu Odi de l´ Hospitalier 44 NUO3 Silvennoinen Matti
2 10 lkssu Outavainun Jesse 84 NUO1 Silvennoinen Matti
2 11 bren Majaniemen Saintly Lady 0 POIS Silvennoinen Matti
2 12 lkssu Ujosuon Kuura 25 NUO- Silvennoinen Matti
2 13 lkssu Jakkilan Niilo Kustaa 0 POIS Silvennoinen Matti
2 14 lkssn Kieppisuon LA Tiku 31 NUO0 Silvennoinen Matti


3 15 breu Anonyymi Tangoprinssi 45 NUO3 Hakkarainen Timo
3 16 lkssn Vindvinets Freja 0 POIS Hakkarainen Timo
7 17 lkssu Alavanmaan Ankkastukki 38 NUO0 Kalmari Jouko
3 18 lkssn Kungshällans UF Tuula 82 NUO1 Hakkarainen Timo
3 19 lkssn Meracus Jadore 31 NUO0 Hakkarainen Timo
3 20 lkssn Charleswood Ulla 0 POIS Hakkarainen Timo
3 21 lkssn Tappra Sazoo 0 POIS Hakkarainen Timo


4 22 lkssu Joiku 0 POIS Kuronen Pentti
4 23 briu Heinäaron Zitto Zitto 55 NUO3 Kuronen Pentti
4 24 lkssn Vindvinets Foxy 0 POIS Kuronen Pentti
4 25 lkssn Fasantorpedens Mk Kalla 0 POIS Kuronen Pentti
4 26 lkssu Pitkäsaaren Paavo 54 NUO3 Kuronen Pentti
4 27 bsn Karamain Theia 45 NUO3 Kuronen Pentti
4 28 lkssn Vindvinets Fenja 0 POIS Kuronen Pentti


5 29 lkssu Pitkäsaaren Pepi 14 NUO0 Kinnunen Tommi
5 30 lkssn Ujosuon Karaatti 78 NUO2 Kinnunen Tommi
5 31 lkssu Alavanmaan Avulias Aapo 0 POIS Kinnunen Tommi
5 32 briu Cipriano of kuleli gun dogs kennel 0 POIS Kinnunen Tommi
5 33 lkssu Meracus Kanda 31 NUO0 Kinnunen Tommi
5 34 breu Majaniemen Sandman Lady 8 NUO0 Kinnunen Tommi
5 35 lkssn Meracus Kastanie 45 NUO3 Kinnunen Tommi


6 36 lkssu Jakkilan Leksa 41 NUO0 Pollari Jukka
6 37 bren Olivia de l`Hospitalier 75 NUO2 Pollari Jukka
6 38 lkssn Tuuliaisen Myötäviima 39 NUO0 Pollari Jukka
6 39 lkssu Tiurjegerns Panu 53 NUO0 Pollari Jukka
6 40 lkwsn Gottago Eazy-Duz-It 20 NUO0 Pollari Jukka
6 41 lkssn Repokallion Mimmu 83 NUO1 Pollari Jukka
6 42 lkssn Alavanmaan Aina Varma 25 NUO0 Pollari Jukka


7 43 bren Creme Cracker's Mix 27 NUO0 Kalmari Jouko
7 44 bren Mira Roxy De Passemarais 0 POIS Kalmari Jouko
7 45 lkssn Tuuliaisen Martta 0 POIS Kalmari Jouko
7 46 lkssn Ujosuon Kerttu 32 NUO0 Kalmari Jouko
7 47 lkssn Ujosuon Kaarna 49 NUO0 Kalmari Jouko
7 48 lkssn Alavanmaan Aito Häjy 14 NUO0 Kalmari Jouko
7 49 lkssu Alavanmaan Aikamoone Adolf 0 POIS Kalmari Jouko


8 50 lkssu Amarok DK Venator d'Ursus 23 NUO0 Paukkeri Marko
8 51 bren Leinikan Diana 8 NUO0 Paukkeri Marko
8 52 lkssn Ujosuon Kirakka 27 NUO0 Paukkeri Marko
8 53 lkssu Outavainun I-Rakka 33 NUO0 Paukkeri Marko
8 54 lkssu Könkäänvaaran Junnu 31 NUO0 Paukkeri Marko
8 55 lkssn Myräkkälän HP Ronja 33 NUO0 Paukkeri Marko
8 56 brin Heinäaron Cin Cin 74 NUO2 Paukkeri Marko


9 57 lkssn Sysiässän Tinakenkätyttö 33 NUO0 Polvi Raimo
9 58 lkssn Sysiässän Anna Mulle Piiskaa 36 NUO0 Polvi Raimo
9 59 breu Leinikan Damon 28 NUO0 Polvi Raimo
9 60 lkssn Pimiän Polttaja 31 NUO0 Polvi Raimo
9 61 lkssu Aeglos von der Madlage 36 NUO0 Polvi Raimo
9 62 bsn Karamain Thebe 10 NUO0 Polvi Raimo
9 63 lkssn Teerikujan Taiga 34 NUO0 Polvi Raimo


10 64 bren Lumikki 8 NUO0 Salo Sami
10 65 lkssn Myräkkälän HP Hopi 66 NUO2 Salo Sami
10 66 lkssn Jokilakian Pimu 82 NUO1 Salo Sami
10 67 bsu Karamain Triton 17 NUO0 Salo Sami
10 68 lkwsu Metsätien Sunus 54 NUO3 Salo Sami
10 69 lkssn Meracus Keindra 31 NUO0 Salo Sami


11 70 lkssn Repokallion Hetta 0 POIS Mäkynen Antti
11 71 lkssu Haltijapuiston Lordi 85 NUO1 Mäkynen Antti
11 72 lkssn Ujonsuon Kaisla 55 NUO3 Mäkynen Antti
11 73 lkssu Meracus Julian 29 NUO0 Mäkynen Antti
11 74 lkssu Sandlands Bonus 22 NUO0 Mäkynen Antti
11 75 breu Van´t Passant Mirko 31 NUO0 Mäkynen Antti


12 76 lkssn Meracus Jena 25 NUO0 Kemppainen Pekka
12 77 lkssu Jokilakian Priima 62 NUO2 Kemppainen Pekka
12 78 lkssu Pitkäsaaren poju 63 NUO2 Kemppainen Pekka
12 79 lkssu Sysiässän Jumala 71 NUO2 Kemppainen Pekka
12 80 lkssn Outavainun Iines 24 NUO0 Kemppainen Pekka
12 81 bren Majaniemen Sentimental Lady 0 POIS Kemppainen Pekka
12 82 breu Anonyymi Punkkari 56 NUO3 Kemppainen Pekka


13 83 lkssn Alavanmaan Aava Lakeus 50 NUO3 Hongisto Heimo
13 84 lkssn Pimiän Palo 0 POIS Hongisto Heimo
13 85 lkssu Meracus Juwel 29 NUO0 Hongisto Heimo
13 86 lkssu Bablo 25 NUO0 Hongisto Heimo
13 87 lkssu Meracus Jules 35 NUO0 Hongisto Heimo
13 88 breu Poju 0 POIS Hongisto Heimo
13 89 lkwsn Metsätien Slaptoji 17 NUO0 Hongisto Heimo


14 90 lkssu Sysiässän Ukkometso 76 NUO2 Kippo Tomi
14 91 lkssn Pyypellon Kuuratar 29 NUO0 Kippo Tomi
14 92 lkssu Tuuliaisen Mr Sisu 51 NUO3 Kippo Tomi
14 93 lkssu Pimiän Kunnari 21 NUO0 Kippo Tomi
14 94 lkssu Charleswood Uzo 20 NUO0 Kippo Tomi
14 95 breu Leinikan Doctor 20 NUO0 Kippo Tomi
14 96 breu Nuolikurun Aslak 0 POIS Kippo Tomi


15 97 lkssu Pyypellon It Patteri 68 NUO2 Haapanen Jouni
15 98 lkssu Pitkäsaaren poika 57 NUO3 Haapanen Jouni
15 99 lkssu Outavainun Iwar 85 NUO1 Haapanen Jouni
15 100 lkssu Myräkkälän HP Mikkei 29 NUO0 Haapanen Jouni
15 101 lkssn Torisaaren Evita 46 NUO3 Haapanen Jouni
15 102 bren Nuoikurun Amelie 0 POIS Haapanen Jouni
15 103 breu Leinikan Dino 8 NUO0 Haapanen Jouni


16 104 lkssn Repokallion Jeni 39 NUO0 Sirviö Olavi
16 105 lkssn Ujosuon Klaara 32 NUO0 Sirviö Olavi
16 106 lkssu Kieppisuon LA Nova 26 NUO0 Sirviö Olavi
16 107 lkssn Katajakankaan Herennia 71 NUO2 Sirviö Olavi
16 108 lkssu Jokilakian Ponsse 0 POIS Sirviö Olavi
16 109 briu Heinäaron In Bocca Al Lupo 30 NUO0 Sirviö Olavi
16 110 bren Anonyymi Hevirokkari 33 NUO0 Sirviö Olavi


17 111 lkssu Outavainun Joule 28 NUO0 Loukusa Minna
17 112 lkssn Myräkkälän HP Ursula 47 NUO3 Loukusa Minna
17 113 lkssn Tappra Snow Grouse 70 NUO2 Loukusa Minna
17 114 lkssn Pimiän Vaihtaja 17 NUO0 Loukusa Minna
17 115 lkssn Outavainun Jelly Bean 64 NUO2 Loukusa Minna
17 116 bren Anonyymi Jazztyttö 16 NUO0 Loukusa Minna


18 117 lkssn Outavainun Juuli 33 NUO0 Nummi Vesa
18 118 lkssu Pitkäsaaren Paroni 58 NUO3 Nummi Vesa
18 119 lkssn Torisaaren Eden 36 NUO0 Nummi Vesa
18 120 lkssn Sysiässän Ordnar 48 NUO3 Nummi Vesa
18 121 lkssu Charleswood Uncas 70 NUO2 Nummi Vesa
18 122 bren Leinikan Dooris 54 NUO3 Nummi Vesa
18 123 bsu Spectrolite`s French Kiss 25 NUO0 Nummi Vesa
18 338 lkssu Meracus Jaspis 0 POIS Nummi Vesa


19 124 lkssn Jotos 25 NUO0 Rauma Lauri
19 125 lkssu Jytky 22 NUO0 Rauma Lauri
19 126 lkssu Meracus Kasmir 34 NUO0 Rauma Lauri
19 127 lkssu Fasantorpedens MK Ronaldo 33 NUO0 Rauma Lauri
19 128 lkssn Haltijapuiston Lumikki 32 NUO0 Rauma Lauri
19 129 lkwsu Gottsgo Eazy-Er Said Than Dunn 23 NUO0 Rauma Lauri
19 130 breu Retu 31 NUO0 Rauma Lauri


20 131 lkssu Meracus Jaffa 33 NUO0 Rantanen Eija
20 132 lkssu Tallyho Yard 90 NUO1 Rantanen Eija
20 133 lkssu Pitkäsaaren Piro 17 NUO0 Rantanen Eija
20 134 lkssu Jokilakian Padi 17 NUO0 Rantanen Eija
20 135 lkssn Jasmin 20 NUO0 Rantanen Eija
20 136 breu Taikamäen Ezu 41 NUO0 Rantanen Eija
20 137 bren Majaniemen Special Lady 0 POIS Rantanen Eija


21 138 lkssu Jokilakian Peri 31 NUO0 Punkari Olli
21 139 lkssn Teerikujan Titi 50 NUO3 Punkari Olli
21 140 lkssu Katajakankaan Halden 41 NUO0 Punkari Olli
21 141 lkssn Meracus Kiara 44 NUO3 Punkari Olli
21 142 lkssn Repokallion Kara 0 NUO- Punkari Olli
21 143 breu Anonyymi Bluesbrother 8 NUO0 Punkari Olli
21 144 bren Yavanna's Xaranna 8 NUO0 Punkari Olli


22 145 lkssn Pimiän Etenijä 0 POIS Vuorimaa Mika
22 146 lkssu Kolkinkosken RE Pronthos 72 NUO2 Vuorimaa Mika
22 147 lkssn Sysiässän Zombie 81 NUO1 Vuorimaa Mika
22 148 lkssn Tappra Saba 0 POIS Vuorimaa Mika
22 149 lkssn Jakkilan Nokkela 33 NUO0 Vuorimaa Mika
22 150 bren Leinikan Dana 66 NUO2 Vuorimaa Mika


23 151 lkssu Alavanmaan Autuas Aimo 27 NUO0 Bovellan Harri
23 152 lkssn Charleswood Unique 0 POIS Bovellan Harri
23 153 lkssu Jokilakian Pondi 36 NUO0 Bovellan Harri
23 154 lkssu Teerikujan Torsti 33 NUO0 Bovellan Harri
23 155 lkssn Meracus Kismet 84 NUO1 Bovellan Harri
23 156 bren Yavanna's Xena 8 NUO0 Bovellan Harri


24 157 lkssn Meracus Joy 47 NUO0 Auno Antti
24 158 lkssu Myräkkälän HP Sisu 25 NUO0 Auno Antti
24 159 lkssu Tappara salut 24 NUO0 Auno Antti
24 160 lkssn Torisaaren Eska 44 NUO0 Auno Antti
24 161 lkssn Riistapellon Ramona 78 NUO2 Auno Antti
24 162 lkssn Torisaaren Eradien 36 NUO0 Auno Antti


25 163 lkssu Pimiän Tuomari 0 POIS Lehtinen Ahti
25 164 lkssu Pitkäsaaren puro 24 NUO0 Lehtinen Ahti
25 165 lkssn Kieppisuon LA Kaisa 26 NUO0 Lehtinen Ahti
25 166 lkssn Kieppisuon LA Iitu 36 NUO0 Lehtinen Ahti
25 167 lkssu Repokallion Mosku 67 NUO2 Lehtinen Ahti
25 168 lkssn Pyypellon IT Rita 31 NUO0 Lehtinen Ahti


26 169 briu Fausto Venator D'Ursus 14 NUO0 Kukkonen Mervi
26 170 lkssn Torisaaren Emma 21 NUO0 Kukkonen Mervi
26 171 brin Fedra Delle Crode 8 NUO0 Kukkonen Mervi
26 172 lkssu Jakkilan Lappalaane 28 NUO0 Kukkonen Mervi
26 173 lkssn Outavainun Joiku 22 NUO0 Kukkonen Mervi
26 174 lkssu Katajakankaan Ingemund 35 NUO0 Kukkonen Mervi


27 175 brin Heinäaron Oh Mamma Mia 38 NUO0 Jussinmäki Raine
27 176 lkssn Meracus Jinnia 28 NUO0 Jussinmäki Raine
27 177 lkssn Outavainun Impi 23 NUO0 Jussinmäki Raine
27 178 lkssu Ujosuon Kingi 49 NUO3 Jussinmäki Raine
27 179 lkssu Charleswood Uno 73 NUO2 Jussinmäki Raine
27 180 lkssn Sysiässän Runaway 25 NUO0 Jussinmäki Raine

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 24.9.2017 16:26

lSUNNUNTAIN ULKOMUOTOKATSELMUKSEN TULOKSET: + MERKITYT JATKOIVAT PU JA PN KEHIIN

Numero Rotu Koiran nimi
1 lkssu Tappra Snow Racer ERI
2 bren Saaga ERI+ PN1 VSP
3 lkssn Riistapellon Ramina EH
4 breu Kotokiven Ukkomehto EH
5 lkssu Katajakankaan Hector ERI
6 lkssu Myräkkälän HP Ukko T
7 lkssn Meracus Ksenia ERI+


8 lkssu Alavanmaan Ahkera Aatu ERI
9 breu Odi de l´ Hospitalier HYL
10 lkssu Outavainun Jesse ERI
11 bren Majaniemen Saintly Lady POIS
12 lkssu Ujosuon Kuura ERI+
13 lkssu Jakkilan Niilo Kustaa ERI+ PU1 ROP
14 lkssn Kieppisuon LA Tiku EH


15 breu Anonyymi Tangoprinssi ERI+ PU3
16 lkssn Vindvinets Freja POIS
17 lkssu Alavanmaan Ankkastukki ERI+ PU4
18 lkssn Kungshällans UF Tuula ERI
19 lkssn Meracus Jadore EH
20 lkssn Charleswood Ulla POIS
21 lkssn Tappra Sazoo POIS


22 lkssu Joiku POIS
23 briu Heinäaron Zitto Zitto ERI+ PU2
24 lkssn Vindvinets Foxy POIS
25 lkssn Fasantorpedens Mk Kalla POIS
26 lkssu Pitkäsaaren Paavo H
27 bsn Karamain Theia ERI+ PN1 VSP
28 lkssn Vindvinets Fenja POIS


29 lkssu Pitkäsaaren Pepi EH
30 lkssn Ujosuon Karaatti ERI+ PN2
31 lkssu Alavanmaan Avulias Aapo POIS
32 briu Cipriano of kuleli gun dogs kennel POIS
33 lkssu Meracus Kanda ERI+
34 breu Majaniemen Sandman Lady HYL
35 lkssn Meracus Kastanie ERI


36 lkssu Jakkilan Leksa POIS
37 bren Olivia de l`Hospitalier EH
38 lkssn Tuuliaisen Myötäviima ERI+
39 lkssu Tiurjegerns Panu POIS
40 lkwsn Gottago Eazy-Duz-It EH
41 lkssn Repokallion Mimmu ERI+
42 lkssn Alavanmaan Aina Varma ERI+ PN1 VSP


43 bren Creme Cracker's Mix H
44 bren Mira Roxy De Passemarais POIS
45 lkssn Tuuliaisen Martta ERI+
46 lkssn Ujosuon Kerttu ERI+
47 lkssn Ujosuon Kaarna ERI+
48 lkssn Alavanmaan Aito Häjy ERI
49 lkssu Alavanmaan Aikamoone Adolf POIS


50 lkssu Amarok DK Venator d'Ursus EH
51 bren Leinikan Diana EH
52 lkssn Ujosuon Kirakka ERI+
53 lkssu Outavainun I-Rakka ERI
54 lkssu Könkäänvaaran Junnu H
55 lkssn Myräkkälän HP Ronja EH
56 brin Heinäaron Cin Cin ERI+ PN2


57 lkssn Sysiässän Tinakenkätyttö ERI+
58 lkssn Sysiässän Anna Mulle Piiskaa ERI+ PN3
59 breu Leinikan Damon H
60 lkssn Pimiän Polttaja EH
61 lkssu Aeglos von der Madlage H
62 bsn Karamain Thebe EH
63 lkssn Teerikujan Taiga EH


64 bren Lumikki H
65 lkssn Myräkkälän HP Hopi EH
66 lkssn Jokilakian Pimu EH
67 bsu Karamain Triton ERI+ PU2
68 lkwsu Metsätien Sunus POIS
69 lkssn Meracus Keindra ERI


70 lkssn Repokallion Hetta ERI+ PN4
71 lkssu Haltijapuiston Lordi ERI
72 lkssn Ujonsuon Kaisla ERI+
73 lkssu Meracus Julian ERI
74 lkssu Sandlands Bonus POIS
75 breu Van´t Passant Mirko ERI+ PU1 ROP


76 lkssn Meracus Jena ERI+
77 lkssu Jokilakian Priima T
78 lkssu Pitkäsaaren poju EH
79 lkssu Sysiässän Jumala H
80 lkssn Outavainun Iines POIS
81 bren Majaniemen Sentimental Lady POIS
82 breu Anonyymi Punkkari EH


83 lkssn Alavanmaan Aava Lakeus EH
84 lkssn Pimiän Palo POIS
85 lkssu Meracus Juwel EVA
86 lkssu Bablo ERI
87 lkssu Meracus Jules ERI
88 breu Poju HYL
89 lkwsn Metsätien Slaptoji POIS


90 lkssu Sysiässän Ukkometso ERI+
91 lkssn Pyypellon Kuuratar EH
92 lkssu Tuuliaisen Mr Sisu ERI+ PU3
93 lkssu Pimiän Kunnari POIS
94 lkssu Charleswood Uzo ERI
95 breu Leinikan Doctor HYL
96 breu Nuolikurun Aslak POIS


97 lkssu Pyypellon It Patteri ERI+
98 lkssu Pitkäsaaren poika EH
99 lkssu Outavainun Iwar ERI
100 lkssu Myräkkälän HP Mikkei ERI
101 lkssn Torisaaren Evita ERI
102 bren Nuoikurun Amelie POIS
103 breu Leinikan Dino H


104 lkssn Repokallion Jeni ERI
105 lkssn Ujosuon Klaara ERI+
106 lkssu Kieppisuon LA Nova ERI
107 lkssn Katajakankaan Herennia ERI+
108 lkssu Jokilakian Ponsse POIS
109 briu Heinäaron In Bocca Al Lupo ERI+ PU1 ROP
110 bren Anonyymi Hevirokkari H


111 lkssu Outavainun Joule EH
112 lkssn Myräkkälän HP Ursula EH
113 lkssn Tappra Snow Grouse ERI+
114 lkssn Pimiän Vaihtaja EH
115 lkssn Outavainun Jelly Bean ERI+
116 bren Anonyymi Jazztyttö HYL


117 lkssn Outavainun Juuli POIS
118 lkssu Pitkäsaaren Paroni POIS
119 lkssn Torisaaren Eden EH
120 lkssn Sysiässän Ordnar POIS
121 lkssu Charleswood Uncas ERI
122 bren Leinikan Dooris EH
123 bsu Spectrolite`s French Kiss ERI+ PU1 ROP
338 lkssu Meracus Jaspis EH


124 lkssn Jotos ERI
125 lkssu Jytky ERI
126 lkssu Meracus Kasmir EH
127 lkssu Fasantorpedens MK Ronaldo POIS
128 lkssn Haltijapuiston Lumikki H
129 lkwsu Gottsgo Eazy-Er Said Than Dunn HYL
130 breu Retu EH


131 lkssu Meracus Jaffa POIS
132 lkssu Tallyho Yard ERI+
133 lkssu Pitkäsaaren Piro EH
134 lkssu Jokilakian Padi H
135 lkssn Jasmin EH
136 breu Taikamäen Ezu H
137 bren Majaniemen Special Lady POIS


138 lkssu Jokilakian Peri POIS
139 lkssn Teerikujan Titi POIS
140 lkssu Katajakankaan Halden ERI
141 lkssn Meracus Kiara EH
142 lkssn Repokallion Kara POIS
143 breu Anonyymi Bluesbrother ERI+ PU2
144 bren Yavanna's Xaranna ERI


145 lkssn Pimiän Etenijä POIS
146 lkssu Kolkinkosken RE Pronthos ERI+
147 lkssn Sysiässän Zombie ERI+
148 lkssn Tappra Saba POIS
149 lkssn Jakkilan Nokkela HYL
150 bren Leinikan Dana H


151 lkssu Alavanmaan Autuas Aimo ERI
152 lkssn Charleswood Unique POIS
153 lkssu Jokilakian Pondi T
154 lkssu Teerikujan Torsti H
155 lkssn Meracus Kismet ERI+
156 bren Yavanna's Xena HYL


157 lkssn Meracus Joy ERI
158 lkssu Myräkkälän HP Sisu H
159 lkssu Tappara salut EH
160 lkssn Torisaaren Eska ERI
161 lkssn Riistapellon Ramona ERI+
162 lkssn Torisaaren Eradien ERI


163 lkssu Pimiän Tuomari POIS
164 lkssu Pitkäsaaren puro ERI+
165 lkssn Kieppisuon LA Kaisa ERI
166 lkssn Kieppisuon LA Iitu EH
167 lkssu Repokallion Mosku ERI+ PU2
168 lkssn Pyypellon IT Rita ERI+


169 briu Fausto Venator D'Ursus ERI+ PU3
170 lkssn Torisaaren Emma ERI+
171 brin Fedra Delle Crode ERI+ PN1 VSP
172 lkssu Jakkilan Lappalaane POIS
173 lkssn Outavainun Joiku POIS
174 lkssu Katajakankaan Ingemund EH


175 brin Heinäaron Oh Mamma Mia ERI
176 lkssn Meracus Jinnia ERI
177 lkssn Outavainun Impi H
178 lkssu Ujosuon Kingi EH
179 lkssu Charleswood Uno ERI+
180 lkssn Sysiässän Runaway ERI+

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 24.9.2017 16:30

ROP- KOIRAT:

KKSS 185 Brunontytön Ikaros

PMS 228 Saunantaan Mersu

LKUV 283 Ruskakedon Ilon Vilpertti

PKSS 313 Ruskaparven Sisu

SPI 314 Riekonnaurun Unna

KKUV EI ROP

IMS EI ROP

LKSS 13 Jakkilan Niilo Kustaa

BRE 75 Van´t Passant Mirko

BRI 109 Heinäaron In Bocca Al Lupo

BSU 123 Spectrolite`s French Kiss

LKWS EI ROP

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2017 tulokset

ViestiKirjoittaja Anu Sirviö » 24.9.2017 17:39

SUNNUNTAIN KAER-TULOKSET:

Ryhmä Numero Koiran nimi Pisteet NUO Tuomari
1 181 Taikavuoren Elsa 0 POIS Vuorenmaa Mika
1 182 Vintiläntuuli AQ Mercedes 66 NUO2 Vuorenmaa Mika
1 183 Korvanvaaran Korpi-Kabby 14 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 184 Rebel 27 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 185 Brunontytön Ikaros 63 NUO2 Vuorenmaa Mika
1 186 Mosku 30 NUO0 Vuorenmaa Mika
1 187 Xara von der Gieselau 33 NUO0 Vuorenmaa Mika


2 188 Mettäkulman Sulo 31 NUO0 Auno Antti
2 189 Kitiremun Into 64 NUO2 Auno Antti
2 190 Närreen VK Hanne 81 NUO1 Auno Antti
2 191 Takkaloimun CM Ritja 40 NUO0 Auno Antti
2 192 Korvanvaaran Korpi-Karhu 0 POIS Auno Antti
2 193 Fedi De La Locura 17 NUO0 Auno Antti
2 194 Bellatrix vom Sperlingshof 0 POIS Auno Antti


3 195 Atrayente Eminent Erwin 38 NUO0 Hakkarainen Timo
3 196 Radar 60 NUO2 Hakkarainen Timo
3 197 Taikavuoren Adolf 59 NUO3 Hakkarainen Timo
3 198 Viltjägarens Axa 39 NUO0 Hakkarainen Timo
3 199 Viltjägarens Apollo 41 NUO0 Hakkarainen Timo
3 200 Korvanvaaran Korpi-Kiia 41 NUO0 Hakkarainen Timo
3 201 Kallioalanteen Esko 17 NUO0 Hakkarainen Timo


4 202 Stormkullens Early-Eyes 92 NUO1 Bovellan Harri
4 203 Riistavaaran Siiri 0 POIS Bovellan Harri
4 204 Sahansuon Ruusu 0 POIS Bovellan Harri
4 205 Vintiläntuuli MB Akka 29 NUO0 Bovellan Harri
4 206 Brunontytön Iisak 70 NUO2 Bovellan Harri
4 207 Samperin Eka Ruudinkeksijä 23 NUO0 Bovellan Harri
4 208 Stranger 26 NUO0 Bovellan Harri


5 209 Korvanvaaran Korpi-Kipa 31 NUO0 Kinnunen Tommi
5 210 Auli 29 NUO0 Kinnunen Tommi
5 211 Riekkosaajon Nuotti 22 NUO0 Kinnunen Tommi
5 212 Ans Kattoo Aika Jarru 33 NUO0 Kinnunen Tommi
5 213 Pitypang Kukucs 19 NUO0 Kinnunen Tommi
5 214 Gamemakers Charming Commander 28 NUO0 Kinnunen Tommi


6 215 Laajanluovin Överix 28 NUO- Pollari Jukka
6 216 Taikavuoren Elovena 0 POIS Pollari Jukka
6 217 Korvanvaaran Korpi-Kipinä 0 POIS Pollari Jukka
6 218 Atrayente Eminent Eden 44 NUO0 Pollari Jukka
6 219 Taikavuoren Aliisa 77 NUO2 Pollari Jukka
6 220 Gamemakers Candy Queen 25 NUO0 Pollari Jukka
6 221 Ruskaparven Sitka 48 NUO3 Pollari Jukka


7 222 Riekkosaajon Närpeä 17 NUO0 Haapanen Jouni
7 223 Sahansuon Ryti 39 NUO0 Haapanen Jouni
7 224 Pitkän SE Soi 39 NUO0 Haapanen Jouni
7 225 Gamemakers Cool Dancer 26 NUO0 Haapanen Jouni
7 226 Taikavuoren Aaron 0 POIS Haapanen Jouni
7 227 Riekonnaurun Ursula 27 NUO0 Haapanen Jouni
7 228 Saunantaan Mersu 67 NUO2 Haapanen Jouni


8 229 Valkiakallion Helmi 0 POIS Kalmari Jouko
8 230 Ans Kattoo Asenne Kohillaan 19 NUO0 Kalmari Jouko
8 231 Ans Kattoo Aito Helmi 0 POIS Kalmari Jouko
8 232 Atrayente Eminent Everest 47 NUO0 Kalmari Jouko
8 233 Taikavuoren Aatu 39 NUO0 Kalmari Jouko
8 234 Riekonnaurun Ulriika 25 NUO0 Kalmari Jouko
8 235 Ruskakedon Ilon Eemeli 0 POIS Kalmari Jouko


9 236 Atrayente Eminent Edi 45 NUO0 Kippo Tomi
9 237 Ans Kattoo Aivan Paras 0 POIS Kippo Tomi
9 238 Kitinremun Ilo 31 NUO0 Kippo Tomi
9 239 Taikavuoren Aksu 25 NUO0 Kippo Tomi
9 240 Pitkän SE Stand Up 41 NUO0 Kippo Tomi
9 241 Ruskaparven Saku 17 NUO0 Kippo Tomi
9 242 Fleur Isla de la Locura 16 NUO0 Kippo Tomi


10 243 Taikavuoren Eskimo 52 NUO0 Kukkonen Mervi
10 244 Vintiläntuuli MB Kajo 0 POIS Kukkonen Mervi
10 245 Ferhill's Anar 54 NUO3 Kukkonen Mervi
10 246 Romilda 27 NUO0 Kukkonen Mervi
10 247 Korvanvaaran Korpi-Kira 63 NUO2 Kukkonen Mervi
10 248 Ruskakedon Ilon Kamomilla 0 POIS Kukkonen Mervi
10 249 Riekonnaurun Utso 41 NUO3 Kukkonen Mervi


11 250 Närreen VK Lotta 45 NUO3 Mäkynen Antti
11 251 Pitkän SE Savu 67 NUO2 Mäkynen Antti
11 252 Rosie 0 POIS Mäkynen Antti
11 253 Sälli 29 NUO0 Mäkynen Antti
11 254 Kitiremun Iitu-Ilona 41 NUO3 Mäkynen Antti
11 255 Ruskaparven Saana 0 POIS Mäkynen Antti
11 256 Seitsenaukeen Qadira 53 NUO3 Mäkynen Antti


12 257 Sahansuon Rontti 84 NUO1 Kemppainen Pekka
12 258 Laajanluovin Örkki 67 NUO2 Kemppainen Pekka
12 259 Brunontytön Ilpo 89 NUO1 Kemppainen Pekka
12 260 Riekkosaajon Neskä 76 NUO2 Kemppainen Pekka
12 261 Tjäderlandets Fakir 0 POIS Kemppainen Pekka
12 262 Ruskaparven Sulo 31 NUO0 Kemppainen Pekka
12 263 Amy vom Schöcklland 0 POIS Kemppainen Pekka


13 264 Riekkosaajon Nunas 9 NUO0 Rauma Lauri
13 265 Ans Kattoo Aivan Oikeesti 30 NUO0 Rauma Lauri
13 266 Kitiremun Iivana Julma 12 NUO0 Rauma Lauri
13 267 Armiida 20 NUO0 Rauma Lauri
13 268 Brunontytön Iina 37 NUO0 Rauma Lauri
13 269 Kitiremun Ilpo 20 NUO0 Rauma Lauri
13 270 Ada Z ćichova 47 NUO3 Rauma Lauri


14 271 Pitkän SE Sasta 33 NUO0 Hongisto Heimo
14 272 Atryante Eminent Evinrude 17 NUO0 Hongisto Heimo
14 273 Riistavaaran Söör 0 POIS Hongisto Heimo
14 274 Gamemakers Captain 30 NUO0 Hongisto Heimo
14 275 Kitiremun Ilmari 39 NUO0 Hongisto Heimo
14 276 Teerenpelin As Ceasar 17 NUO0 Hongisto Heimo
14 277 Samperin Eka Samperi 33 NUO0 Hongisto Heimo


15 278 Suppasuon Lippe 18 NUO0 Rantanen Eija
15 279 Suppasuon Late 36 NUO0 Rantanen Eija
15 280 Mettäkulman Siiri 30 NUO0 Rantanen Eija
15 281 Ambravittoriya Vintage 14 NUO0 Rantanen Eija
15 282 Korvanvaaran Korpi-Kajo 83 NUO1 Rantanen Eija
15 283 Ruskakedon Ilon Vilpertti 22 NUO0 Rantanen Eija
15 284 Ruskaparven Sälli 23 NUO0 Rantanen Eija


16 285 Riistavaaran Sisu 29 NUO0 Silvennoinen Matti
16 286 Riekonnaurun Unno 32 NUO0 Silvennoinen Matti
16 287 Suppasuon Luke 0 POIS Silvennoinen Matti
16 288 Atrayente Eminent Echo 50 NUO3 Silvennoinen Matti
16 289 Viliman AJ Rousku 31 NUO0 Silvennoinen Matti
16 290 Suppasuon Lakka 0 POIS Silvennoinen Matti
16 291 Porkkaajan Rocket 45 NUO3 Silvennoinen Matti


17 292 Saunantaan Mosku 68 NUO2 Sirviö Olavi
17 293 Riekonnaurun Utu 25 NUO0 Sirviö Olavi
17 294 Sansas Benjen 34 NUO0 Sirviö Olavi
17 295 Atrayente Eminent Eni 39 NUO0 Sirviö Olavi
17 296 Pitkän SE Seppä 0 POIS Sirviö Olavi
17 297 Vintiläntuuli AQ Nalli 56 NUO3 Sirviö Olavi
17 298 Teerenpelin AS Thomas 0 POIS Sirviö Olavi


18 299 Riekonnaurun Urpu 0 POIS Punkari Olli
18 300 Ambravittoriya Victory 26 NUO0 Punkari Olli
18 301 Pitkän SE Sulo 30 NUO0 Punkari Olli
18 302 Teerenpelin JP Otto 31 NUO0 Punkari Olli
18 303 Sahansuon Romeo 41 NUO0 Punkari Olli
18 304 Eräopen Raisa 0 POIS Punkari Olli
18 305 Brunontytön Iines 83 NUO1 Punkari Olli


19 306 Xienna vom Kiefernwalde 31 NUO0 Vuorimaa Mika
19 307 Ruskakedon Ilon Alpertti 14 NUO0 Vuorimaa Mika
19 308 Porkkaajan Romeo 31 NUO0 Vuorimaa Mika
19 309 Laajanluovin Özil 0 POIS Vuorimaa Mika
19 310 Tuisku 23 NUO0 Vuorimaa Mika
19 311 Teerenpelin JP Fröökynä 28 NUO0 Vuorimaa Mika
19 312 Pitkän SE Sandels 0 POIS Vuorimaa Mika


20 313 Ruskaparven Sisu 36 NUO0 Kuronen Pentti
20 314 Riekonnaurun Unna 25 NUO0 Kuronen Pentti
20 315 Kitiremun Indiana Jones 43 NUO3 Kuronen Pentti
20 316 Taikavuoren Artisokka 88 NUO1 Kuronen Pentti
20 317 Närreen VK Krut 52 NUO3 Kuronen Pentti
20 318 Kitiremun Inya 88 NUO1 Kuronen Pentti
20 319 Taikavuoren RS Royal 34 NUO0 Kuronen Pentti


21 320 Abor von Overndorf 17 NUO0 Salo Sami
21 321 Riistavaaan Sälli 10 NUO0 Salo Sami
21 322 Korvanvaaran Korpi-Kaja 79 NUO2 Salo Sami
21 323 Kitiremun Ikaros 24 NUO0 Salo Sami
21 324 Sahansuon Rölli 17 NUO0 Salo Sami
21 325 Suppasuon Laikku 54 NUO3 Salo Sami


22 326 Kitiremun Ihana Impi 0 POIS Paukkeri Marko
22 327 Seitsenaukeen Quantum 18 NUO0 Paukkeri Marko
22 328 Riekonnaurun Uniikki 23 NUO0 Paukkeri Marko
22 329 Amora 8 NUO0 Paukkeri Marko
22 330 Korvanvaaran Korpi Kaneli 55 NUO3 Paukkeri Marko
22 331 Mettäkulman Sylvester 31 NUO0 Paukkeri Marko


23 332 Teerenpelin JP Fiona 33 NUO0 Lehtinen Ahti
23 333 Atrayente Eminent Erin 70 NUO2 Lehtinen Ahti
23 334 Laajanluovin Äksöni 85 NUO1 Lehtinen Ahti
23 335 Jette Vom. Deutschen Orden 46 NUO3 Lehtinen Ahti
23 336 Zöldmali Dömper 0 POIS Lehtinen Ahti
23 337 Arnold 31 NUO0 Lehtinen Ahti