Junkkarin 2018 tulokset

Junkkarin tiedotuskanava

Valvoja: Maarit Seppänen

Vastaa Viestiin
Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Junkkarin 2018 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 22.9.2018 19:21

Tähän ketjuun tulee tämän vuoden tulokset

JUNKKARIN FINAALIN TULOKSET:
1. lkssn Repokallion Ruska, Martti Rissanen
2. kkssn Brunontytön Karolina, Mervi Kukkonen
3. lkssu Piki, Reija Ahonen
4. lkssu Sorsalammen Hirmu, Kaisu Kääriä
5. lkssu Ripuddens Dio, AnnaCarin Karlsson
6. lkssn Meracus Melodie, Olli Punkari


BIS
BIS1 244 Heinäaron Firenze Tytti Kankaanpää
BIS2 302 Riistapellon Impi Sami ja Miia Salo
BIS3 102 Cvik Z Romanova Chovu Janne Savolainen
BIS4 106 Rikurovan Messi Tero Kuronen

JUNKKARIN 2018 FINALISTIT

253 lkssn Repokallion Ruska Martti Rissanen
219 lkssu Ripuddens Dio AnnaCarin Karlsson
259 lkssu Piki Reija Ahonen
80 kkssn Brunontytön Karolina Mervi Kukkonen
283 lkssn Meracus Melodie Olli Punkari
288 lkssu Sorsalammen Hirmu Kaisu Kääriä


SEMIFINAALIN RYHMÄT:

Ryhmä 1 Kitinoja Antti Moilanen Koivusalo Jyrki
186 spiu Leppäkankaan Lauri Miia Tapio
7 kkssu Milonguero Caciquefield Veikko Vihma
193 lkssn Metsäleimun Dina Seija ja Marko Ruusu
13 kkssu Uudenjoen Tosi-Varma Jiri Trompari
229 lkssn Heta Keijo Leppänen
21 kkssu Glesbygdens AK Luabbal Kaistinen Hanna,Suominen Petri

Ryhmä 2 Ruha Mika Vuorimaa
228 lkssn Riistapellon Isla Petri Kauppinen
99 kkssn Kolmentähden Karpalo Jouni Tolvanen
44 kkssu Hietasiinan AR Häjy Riku Keltikangas
253 lkssn Repokallion Ruska Martti Rissanen
219 lkssu Ripuddens Dio AnnaCarin Karlsson

Ryhmä 3 Nurmo Jouni Kilpimaa Rajamäki
66 kkssn Teerenpelin LP Brita Sauli Virtanen
257 lkssn Henlan Xantippa Arto Pekkala
77 kkssu Taavi-tuulin Eemi Timo Helen
259 lkssu Piki Reija Ahonen
80 kkssn Brunontytön Karolina Mervi Kukkonen


Ryhmä 4 Haapakoski Sami Salo Esko Kiviniemi
262 lkssn Teerikujan Usva Vesa Keskimölö
95 kkssu Mehtuuttajan KS Irwin Jouko Haatainen
283 lkssn Meracus Melodie Olli Punkari
383 kkssn Mustakallion Nti Pippa Mikko Peltonen
288 lkssu Sorsalammen Hirmu Kaisu Kääriä


Ryhmä 5 Nurmo Jussi Järvinen Nurmo
99 kkssn Kolmentähden Karpalo Jouni Tolvanen
301 lkssn Bigpine rosetta Esa-Matti Kauhanen
106 kkssu Rikurovan Messi Tero Kuronen
314 lkssn Ylisakian Ballerina Antti Mäkynen,Tiina Pakarinen
108 kkssn Riekkosaajon Kinos Jani Puljujärvi

Ryhmä 6 Hellanmaa Matti Silvennoinen Anssi Kankaanpää
348 lkssn Outavainun Kaisla Jukka Pollari
145 pmsn Pyynikin Helmi Johannes Mäkelä
361 bren Snow Grouse's Burning Soul Hannu Matilainen
362 lkssu Charleswood Wilbur Samu Pekonen
369 lkssn Metsäleimun Dora Moona Ala-Ajos









ROPIT

KKSS 106 Rikurovan Messi Tero Kuronen
SPS 69 Rosagrus Notos Ville Halmesmäki
PMS 102 Cvik Z Romanova Chovu Janne Savolainen
PKSS 117 Conner v.d. Klosterwiese Hakanpää Arttu
PKWS EI
IMS EI
KKUV 239 Ripenrannan Attila Piia ja Heikki Matikainen
SPI 165 Leppäkankaan Lauri Miia Tapio
LKSS 302 Riistapellon Impi Sami ja Miia Salo
LKUV EI
BRE 205 Snow Grouse's Burning Flame Pekka Happonen
ITN 244 Heinäaron Firenze Tytti Kankaanpää
LKWS EI
BSN EI
AUS EI

SUNNUNTAI NUO1-tulokset

1 193 lkssn Metsäleimun Dina Seija ja Marko Ruusu 80 NUO1 Mika Vuorenmaa
5 219 lkssu Ripuddens Dio AnnaCarin Karlsson 80 NUO1 Timo Hakkarainen
6 228 lkssn Riistapellon Isla Petri Kauppinen 85 NUO1 Marko Paukkeri
6 229 lkssn Heta Keijo Leppänen 82 NUO1 Marko Paukkeri
9 253 lkssn Repokallion Ruska Martti Rissanen 90 NUO1 Jukka Rohkimainen
10 257 lkssn Henlan Xantippa Arto Pekkala 81 NUO1 Minna Loukusa
10 259 lkssu Piki Reija Ahonen 81 NUO1 Minna Loukusa
11 262 lkssn Teerikujan Usva Vesa Keskimölö 93 NUO1 Kari Nieminen
12 268 breu Snow Grouse's Burning Ice Mika Lassila 92 NUO1 Pekka Kemppainen
14 283 lkssn Meracus Melodie Olli Punkari 85 NUO1 Jari Koho
14 288 lkssu Sorsalammen Hirmu Kaisu Kääriä 92 NUO1 Jari Koho
16 301 lkssn Bigpine rosetta Esa-Matti Kauhanen 81 NUO1 Jouni Haapanen
18 314 lkssn Ylisakian Ballerina Antti Mäkynen,Tiina Pakarinen 81 NUI1 Tomi Kippo
23 348 lkssn Outavainun Kaisla Jukka Pollari 83 NUO1 Raine Jussinmäki
25 361 bren Snow Grouse's Burning Soul Hannu Matilainen 83 NUO1 Juha Järvinen
25 362 lkssu Charleswood Wilbur Samu Pekonen 82 NUO1 Juha Järvinen
26 369 lkssn Metsäleimun Dora Moona Ala-Ajos 84 NUO1 Jukka Hannus


Lauantain NUO1-tulokset

Rotu Koiran nimi Omistaja Pisteet NUO Tuomari
kkssu Milonguero Caciquefield Veikko Vihma 84 NUO1 Mika Vuorenmaa
kkssu Laajanluovin alapäenen Markus Parviainen 92 NUO1 Kari Hukkanen
kkssu Uudenjoen Tosi-Varma Jiri Trompari 93 NUO1 Kari Hukkanen
kkssu Glesbygdens AK Luabbal Kaistinen Hanna,Suominen Petri 83 NUO1 Olavi Sirviö
kkssu Kolmentähden Kaski Henri Kolari 85 NUO1 Antti Moilanen
kkssu Hietasiinan AR Häjy Riku Keltikangas 82 NUO1 Juha Järvinen
kkssn Teerenpelin LP Brita Sauli Virtanen 83 NUO1 Kimmo Viinikka
kkssu uudenjoen Tosi-Raju Joonas Riippa 85 NUO1 Jouni Haapanen
kkssu Taavi-tuulin Eemi Timo Helen 93 NUO1 Jouni Haapanen
kkssn Brunontytön Karolina Mervi Kukkonen 92 NUO1 Pekka Kemppainen
kkssu Mehtuuttajan KS Irwin Jouko Haatainen 85 NUO1 Vesa Nummi
KKSSN Mustakallion Nti Pippa Mikko Peltonen 88 NUO1 Vesa Nummi
kkssn Kolmentähden Karpalo Jouni Tolvanen 86 NUO1 Jukka Rohkimainen
kkssu Rikurovan Messi Tero Kuronen 80 NUO1 Tomi Kippo
kkssn Riekkosaajon Kinos Jani Puljujärvi 88 NUO1 Tomi Kippo
pkssn Tetrikorven Camilla Harri Bovellan 92 NUO1 Heimo Hongisto
pmsn Pyynikin Helmi Johannes Mäkelä 82 NUO1 Juha Loukusa
spiu Leppäkankaan Lauri Miia Tapio 82 NUO1 Jari Koho
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 24.9.2018 14:48. Yhteensä muokattu 6 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2018 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 22.9.2018 19:22

Ryhmä Koiranro Rotu Koiran nimi Omistaja UK HUOM
1 190 lkssu Outavainun Killeri Irmeli Mölsä H
1 191 lkssu Terrisuon Dustin Kimmo Tirkkonen ERI
1 192 lkssu Riekkohaun fraku Krista kangas,Toni Pihlajamäki H
1 193 lkssn Metsäleimun Dina Seija ja Marko Ruusu ERI+
1 194 lkssu Könkäänvaaran Piku Jarmo Siltavirta EH
1 195 breu Taikamäen Frodo Mika Aalto H
1 196 lkssu Eräsissin Eversti Juha-Pekka Ylikoski ERI


2 197 lkssu Teerikujan U'Ruska Niko Alatorvinen ERI+
2 198 lkssu Karpaleton Uno Veli-Pekka Niemistö EH
2 199 lkssn Meracus Lime Christoffer Lindqvist POIS
2 200 lkuvn Speldraget's H-Nora Petra Kisonen,Kaija Lepoaho T
2 201 lkssn Ylisakian Bea Mauri Viitanen,Hanna Ranta-Viitanen ERI
2 202 lkssn Metsäleimun Demi Puttonen Mika ja Elina ERI+ PN3
2 203 lkssn Sorsalammen Halla Toivanen Jari POIS


3 204 lkssu Charlerswood William Maria Appelberg POIS
3 205 breu Snow Grouse's Burning Flame Pekka Happonen ERI+ PU1,ROP
3 206 lkssu Ylisakian Beretta Emmi Katajamäki, Asko Löfgren ERI
3 207 lkssu Quijote de el valle de carranza Mika Vuorimaa ERI
3 208 lkssu Sorsalammen Sepe Anu ja Harri Myyryläinen H
3 209 lkssu Outavainun Lucky Arto Uotila ERI+
3 210 lkssu Teerikujan Uranus Ulla-Maija Kangas-Väisänen ERI


4 211 lkssu Pictan Jiro Kivi Sotamaa EH
4 213 bren Snow Grouse´s Burning Sun Esko Heiskanen ERI+ PN1,VSP
4 214 lkssu Fjällbrisens Unika Jägr Stina Pesonen Eliasson,Jesper Lageholm POIS
4 215 lkssn Katajakankaan Vittra Malin Nilsson POIS
4 216 lkssn Viktoria Silesia Kuisma Niemelä POIS
4 217 lkssn Nortin Leia Olli Piiparinen T
4 218 lkssn Pictan Ilmatar Juha Sulkakoski ERI+


5 219 lkssu Ripuddens Dio AnnaCarin Karlsson EH
5 220 lkssu Valkia-Aidan Argos Dan Selander EH
5 221 lkuvu Delirium Dreamer Viva La Vizsla Cecilia Sandström H
5 222 lkssu Meracus Midas Anders Larsson POIS
5 223 lkssn Wingmark's Fliza Marielle Rönnebro ERI+
5 224 lkuvu Primeiro goldhunter Pia Heikkinen HYL
5 225 lkssu Valkia-Aidan Ajax Owe Fredriksson ERI


6 226 breu Van't Passant Nelson II Pekka ja Merja Pankakoski POIS
6 227 lkssn Sorsalammen Heta Anu ja Harri Myyryläinen ERI+
6 228 lkssn Riistapellon Isla Petri Kauppinen ERI+
6 229 lkssn Heta Keijo Leppänen T
6 230 lkssu Könkäänvaaran Kero Kari Nuutinen H
6 231 lkssn Ninja Henri Tolppanen EVA
6 232 lkssn Eräsissin Eve Henri Tolppanen EH


7 233 lkssn Outavainun Liliaana Kaisu Marttila ERI+ PN2
7 234 lkssu Teerikujan Uula Helin Juha POIS
7 235 bsu Rufnit Olan Hannele Virnes HYL
7 236 lkssu Vesterin Ben Heikki Sirviö ERI+
7 237 bren Kotokiven Lavandula Alpo Rummukainen H
7 238 lkssu Bigpine Renato Touko Vohlonen ERI+ PU4
7 239 lkssn Vesterin Batilda Vesa Suominen ERI+


8 240 breu Taikamäen Ferrari Niina Kukkamaa HYL
8 241 lkssn Stonebay's Seita Pekka Isometsä POIS
8 242 lkssn Henlan XL Eija Lamsijärvi H
8 243 lkssn Meracus Magnolie Miika Sundqvist T
8 244 itn Heinäaron Firenze Tytti Kankaanpää ERI+ PN1, ROP
8 245 lkssn Ylisakian Bella Teemu Kupari POIS
8 246 lkssu Karpaleton Untero Pihla ja Jussi Aro EH


9 247 lkssn Sorsalammen Haiti Pekka Heinonen POIS
9 248 lkssn Alavanmaan Bellavista Eija Leinonen EH
9 249 lkssu Sorsalammen Hero Tomi Mustonen EH
9 250 bren Taikamäen Feta Otto Väihkönen HYL
9 251 lkssu Karpaleton Urho Von Kekkonen Timo Perämäki ERI+
9 252 breu Yavanna`s Aramis Henri Vornanen EH
9 253 lkssn Repokallion Ruska Martti Rissanen H


10 254 lkuvn Primeiro Golden Girl Sinikka Maja ERI
10 255 lkssn Valkia-Aidan Aino Inkeri Nina Pärssinen ERI+
10 256 lkssn Teerikujan Utu Jukka Pietikäinen EH
10 257 lkssn Henlan Xantippa Arto Pekkala ERI+
10 258 lkssn Pictan Idele Heidi Peränen POIS
10 259 lkssu Piki Reija Ahonen EH
10 260 lkssn Outavainun Kiela Leinonen Jarkko ERI


11 261 lkssu Pictan Ismo Mika Rinne T
11 262 lkssn Teerikujan Usva Vesa Keskimölö ERI+
11 263 lkssn Könkäänvaaran Kaissa Susanna Järvinen ERI
11 264 lkssn Riekkohaun Dina Mika Tyynismaa ERI+
11 265 lkssu Bigpine Ramhart Merja Multas EH
11 266 ausu Stonemeadow`s Bonbon Päivi Luttinen-Vainikainen H
11 267 lkssu Ylisakian Boris Emmi Nykänen HYL


12 268 breu Snow Grouse's Burning Ice Mika Lassila HYL
12 269 lkssu Könkäänvaaran Kossi Kimmo Piispa POIS
12 270 lkssn Taka-Tapiolan Inka Juha Lindgren ERI
12 271 lkssn Metsosuon Jeta Jani Järvinen ERI+
12 272 lkssu Ylisakian Baxter Timo Mikkola ERI
12 273 lkssn Riekkohaun Dooris Kimmo Mikkonen EH
12 274 lkssu Sorsalammen Huri Tuukka Suorsa EH


13 275 lkssn Nortin Lempi Teemu Haataja H
13 276 lkssn Pictan Joan Jett Ville Hyytiä POIS
13 277 lkssn Karpaleton Unna Jaakko Ranta ERI+
13 278 bren Taikamäen Floora Markku Pykäläinen H
13 279 lkssu Pictan Julius Caesar Kristiina ja Joni Heikkinen EVA
13 280 lkssu Alatuulenallu Marjamaa Petri ERI
13 281 lkssn Metsäleimun Disa Jani Indrén ERI+


14 282 lkssu Outavainun Loimu Anssi Nikkarinen EH
14 283 lkssn Meracus Melodie Olli Punkari H
14 284 lkssu Pictan Jerobeam Tuomas Petlin EH
14 285 lkssu Terrisuon Dynamite Ira Sinisalo ERI+
14 286 lkssn Metsosuon Jera Jani Lohtander POIS
14 287 lkwsn Snaiper's Macy Janne Nurmi H
14 288 lkssu Sorsalammen Hirmu Kaisu Kääriä ERI
14 384 lkssn Meracus Lotus Seppo Eerola H


15 289 lkssn Outavainun Kerttu Marika Alanko ERI+ PN4
15 290 lkssu Terrisuon Diesel Toni Hintikka ERI
15 291 lkssn Pictan Janis Johanna ja Jussi Markus ERI+
15 292 lkssn Meracus Laurene Hilkka Lehmusvaara POIS
15 293 lkssu Bigpine Recaro Ville Luostarinen EH
15 294 bren Taikamäen Fera Sanna Rauhamäki HYL
15 295 bren Milja De La Riviere Ouareau Kari Myllyniemi ERI


16 296 lkuvu Gamemakers Dynamite Esa Ojanperä ERI
16 297 lkssu Riistapellon Immo Enni Aalto EH
16 298 lkssu Outavainun Kassu Sami Kulmala EH
16 299 lkssu Taka-Tapiolan Iivar Veera Jääskeläinen ja Tero Kivistö ERI+
16 300 bren Kotokiven Lobelia Ville Korhonen H
16 301 lkssn Bigpine rosetta Esa-Matti Kauhanen ERI
16 302 lkssn Riistapellon Impi Sami ja Miia Salo ERI+ PN1,ROP


17 303 lkssu Pictan Joonatan Mikko Lahti EH
17 304 lkssn Meracus Merle Juhani Jaakkola H
17 305 lkssn Nortin Lyyti Lassi Lappalainen ERI+
17 306 bren Taikamäen Ferkku Jari Paananen POIS
17 307 lkssu Alavanmaan Bricco Anssi Manninen ja Raisa Salo EH
17 308 lkssu Beretta Del Castillo De Calatrava Taru Hautala,Hannu Viinikka POIS
17 309 lkwsn Neea von Walhalla Kasila Tanja POIS


18 310 lkssn Nortin Luomus Pertti Kovanen EH
18 311 lkssu Meracus Lancelot Liisa Laajalahti EH
18 312 bren Kotokiven Lilium Harri Hiltunen H
18 313 bren Caffiinan Flora Viuhko Emmi H
18 314 lkssn Ylisakian Ballerina Antti Mäkynen,Tiina Pakarinen ERI+
18 315 lkssn Pictan Josephine Mirka Tossavainen EH
18 316 lkssn Mimosa Perttu Nihti POIS


19 317 lkssu Ramones Moon Eyes Tero-Pekka Marttila EH
19 318 breu Snow Grouse's Burning Sky Paula Leppänen ERI+ PU2
19 319 lkssn Ylisakian BRIM Tomi ja Heli Karhu EH
19 320 lkssu Pictan Jimmy Eevastiina Hyyrynen H
19 321 lkssu Iivari Ville Laitinen ERI
19 322 lkssu Outavainun Leisku Ari-Pekka Ylilehto EH
19 323 lkwsn Fenomena Team (FCI) Rumour Has It At GottaGo Johanna Mustajärvi EH


20 324 lkssu Ylisakian Bohemian Saku Sell ERI+
20 325 lkssu Sorsalammen Sierra Sami Nyman EH
20 326 lkssn Romance Moon Eyes Kaisa Nieminen POIS
20 327 bsn Nette du pech du cayrol Iida Vesanto ERI
20 328 lkssn Pictan Jolene Kolehmainen Juha ja Anna-Leena ERI+
20 329 lkuvn Tiszatáji Vadás Fröken Fräken Annica Reini,Kim Åstrand H
20 330 lkssn Meracus Monza Ari Järvenpää ERI


21 331 lkssu Eräsissin Eetu Simonsson Harry ERI+ PU1,VSP
21 332 lkssn Henkan Xante Chocolate Paakki, Tiina ja Antti T
21 333 lkssn Terrisuon Destiny Ilkka Mäkinen EH
21 334 lkwsn Korkean Kulman Heta Janne Tolppala H
21 335 lkssu Outavainun Lars-Leevi Jouni Vähäkangas ERI+
21 336 lkssn Beatrix vom Nordlicht Elina Luukkainen POIS
21 337 lkssu Riistapellon Iivo Jaana ja Perttu Aarniolehto ERI+ PU2
21 380 lkssu Riekkohaun Frodo Sakari Ojala H


22 338 breu Van’t Passant Nightwish Sami Purmonen T
22 339 lkssu Nortin Leego Pekka Leppänen H
22 340 lkssn Outavainun Kata Olavi Rajala POIS
22 341 lkssn Pictan Iiris Ojaniemi Kati H
22 342 breu Van't Passant Nippe Kimmo Hujala T
22 343 lkssu Bigpine Roderich Mika Nevalainen POIS
22 344 lkssn Missi Erkki Käsnänen EH
22 381 lkssn Eräsissin Eloiisa Marjomaa Tero EH


23 345 lkssu Sångbergets Ara Sem Timmerbacka ERI
23 346 lkssn Outavainun Kipinä Jenni Karppanen,Kimmo Heikkinen ERI+
23 347 lkssn Karpaleton Uni Ari Vastamäki ERI+
23 348 lkssn Outavainun Kaisla Jukka Pollari ERI+
23 349 lkssn Terrisuon Delete Joanna Pronin,Matti Silvennoinen HYL
23 350 bren Majaniemen Uskomaton Unna Katja Blomberg ERI
23 351 lkssu Eräsissin Edvard Joni Korpinen ERI+


24 352 lkssu Vesterin Brunus Arto Aro ERI+ PU3
24 353 lkssn Teerikujan Unelma Makkonen Sari ja Juhani ERI+
24 354 lkssu Charleswood Wesley Jari Koskinen H
24 355 breu Majaniemen Urhoollinen Urho Lauri Timgren HYL
24 356 lkssu Meracus Lux Marko Marttinen H
24 357 lkssu Teerikujan udo Jari sirviö ERI+
24 358 lkssu Karpaleton Untamo Mari Hyypöläinen EH


25 359 lkssu Karpaleton Ufo Lauri Pohjoismäki EH
25 360 lkssn Terrisuon Ditte Minna ja Mikko Savolainen ERI+
25 361 bren Snow Grouse's Burning Soul Hannu Matilainen ERI+ PN2
25 362 lkssu Charleswood Wilbur Samu Pekonen EH
25 363 lkssu Vesterin Bocca Jyrki Forsman ERI
25 364 lkssn Pictan Jacqueline Tuija Hietanen ERI
25 365 lkssn Karpaleton Ulla Arttu Äänismaa ERI+


26 366 bsu Nero Du Bois Des Bouchauds Jussi Kemppi POIS
26 367 lkssu Vesterin Brutus Teemu Tuusjärvi ERI
26 368 lkssn Ylisakian Beatrice Jenni Tuomarmäki EH
26 369 lkssn Metsäleimun Dora Moona Ala-Ajos EH
26 370 lkssn Vesterin Bremusa Terhi Suominen ERI
26 371 lkssn Riekkohaun Durasel Sanna Lähde HYL
26 372 lkssn Terrisuon Dicte Anita Böök ERI


27 373 lkssn Könkäänvaaran Kiela Toivo Lahti EH
27 374 lkssn Karpaleton Unka Joni ja Mimmu Jamalainen H
27 375 lkssn Pyypellon I.T.Petronilla Tuula Kilpivaara ERI+
27 376 lkssn Vesterin Bianca Erno Lähteenmäki ERI
27 377 lkssn Riistapellon Iisa Harju Jukka EH
27 378 bren Caffiinan Evelyn Santtu Salonen HYL
27 379 lkwsu Korkean Kulman Häjy Sanna Leskinen H

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2018 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 22.9.2018 19:23

Lauantain KAER tulokset

Ryhmä Koiran nro Rotu Koiran nimi Omistaja Pisteet NUO Tuomari
1 1 kkssu Jievjavärrin Brown Ranger Kari Karvonen 0 POIS Mika Vuorenmaa
1 2 kkssn Honkahovin Ulpukka Valtteri Vahter 39 NUO3 Mika Vuorenmaa
1 3 spsn Rosagrus Nivalis Nina Virtanen 53 NUO3 Mika Vuorenmaa
1 4 kkssn Aida Hanna Kellokumpu 28 NUO0 Mika Vuorenmaa
1 5 pmsn Raitsusaaren Elsa Antti Soronen,Kirsi Soronen 17 NUO0 Mika Vuorenmaa
1 6 kkssn Carneval's Peeski Antti Toivainen 77 NUO2 Mika Vuorenmaa
1 7 kkssu Milonguero Caciquefield Veikko Vihma 84 NUO1 Mika Vuorenmaa


2 8 pkssu Dexter von der Frankenhöhe Pekka Jantunen 48 NUO3 Kari Hukkanen
2 9 pmsn Raitsusaaren Elviira Ilkka Varis 49 NUO3 Kari Hukkanen
2 10 kkssu Toivo Niilo Reili 78 NUO2 Kari Hukkanen
2 11 kkssn Hietasiinan AR Ilona Jari Pellinen 57 NUO3 Kari Hukkanen
2 12 kkssu Laajanluovin alapäenen Markus Parviainen 92 NUO1 Kari Hukkanen
2 13 kkssu Uudenjoen Tosi-Varma Jiri Trompari 93 NUO1 Kari Hukkanen
2 14 kkssu Nastasti Porin Pääjohtaja Jenni Hyytiäinen 38 NUO0 Kari Hukkanen


3 15 kkssu Kessu-Kustaan ÅR Huipulla Tuulee Tiina Nylund-Jokinen 29 NUO0 Olavi Sirviö
3 16 kkssu Nastasti Porin Päämestari Jenni Hyytiäinen 25 NUO0 Olavi Sirviö
3 17 kkssn Silvatuulen Brunhilde Kaisamarja Vihanta 72 NUO2 Olavi Sirviö
3 18 kkssn Teerenpelin LP Hedwig Taneli Pokkinen 32 NUO0 Olavi Sirviö
3 19 pmsn Tunturijärven Ippu Korhonen Harri-Pekka 14 NUO0 Olavi Sirviö
3 20 pkwsn Catch It Dragonghost Crazy Forever Sini Vedenoja 19 NUO0 Olavi Sirviö
3 21 kkssu Glesbygdens AK Luabbal Kaistinen Hanna,Suominen Petri 83 NUO1 Olavi Sirviö


4 22 kkssu Jievjavärrin Brown Assasin Riikka Soikkeli 0 POIS Antti Moilanen
4 23 kkssn Honkahovin Utu Pitkänen Tarja 25 NUO0 Antti Moilanen
4 24 kkssu Nastasti Porin Päällikkö Mikko Puolakanaho 23 NUO0 Antti Moilanen
4 25 imsu Gero vom Ortsberg Pasi Hannonen 30 NUO0 Antti Moilanen
4 26 pmsu Pyynikin Hubert Pentti ja Leea Virkkunen 0 POIS Antti Moilanen
4 27 kkssn Ferhill's Bielka Hanna ja Jari Karjalainen 0 POIS Antti Moilanen
4 28 kkssu Kolmentähden Kaski Henri Kolari 85 NUO1 Antti Moilanen


5 29 kkssu Teerenpelin LP Torsti Pasi Ali-Yrkkö 55 NUO3 Timo Hakkarainen
5 30 kkssu Speldragets Ivrige Eskil Jenny Olsson 0 POIS Timo Hakkarainen
5 31 imsn Tarmokas Odelma Line Orrmen 44 NUO3 Timo Hakkarainen
5 32 pmsu Cvik Z Romanova Chovu Janne Savolainen 34 NUO0 Timo Hakkarainen
5 33 pmsn Clara vom Wilden Meer Kaisa Mustonen 0 POIS Timo Hakkarainen
5 34 kkssn Laajanluovin Besserwisser Kosti Törölä 52 NUO0 Timo Hakkarainen
5 35 kkssu Teerenpelin LP Rakka Petri Cavander 37 NUO0 Timo Hakkarainen


6 36 kkssn Nastasti Porin Pääpimu Jenni Hyytiäinen 29 NUO0 Jukka Hannus
6 37 kkssn Gallokåsen´s O-Lara Jukka Hyttinen 37 NUO0 Jukka Hannus
6 38 kkssu Uudenjoen Tosi-Tazzi Jouni Seppänen 72 NUO2 Jukka Hannus
6 39 kkssn Honkahovin urpu Iiro 24 NUO0 Jukka Hannus
6 40 pmsu Tunturijärven Immanuel Pertti Sivonen 27 NUO0 Jukka Hannus
6 41 kkuvu Ripenrannan Attila Piia ja Heikki Matikainen 22 NUO0 Jukka Hannus
6 42 imsn Tarmokas Ottiliana Sari Kasuri 8 NUO0 Jukka Hannus


7 43 kkssu Ferhill's Bara Teija Roiha 47 NUO0 Juha Järvinen
7 44 kkssu Hietasiinan AR Häjy Riku Keltikangas 82 NUO1 Juha Järvinen
7 45 kkssn Rikurovan Lakka Juha Lähde 47 NUO0 Juha Järvinen
7 46 kkssn Hetteen SP Piehka Leni Piipponen 25 NUO0 Juha Järvinen
7 47 pmsu Kaakkorinteen Kusti Timo Saalasti 38 NUO0 Juha Järvinen
7 48 kkuvn Tangrams One and Only Mikko Savioja 19 NUO0 Juha Järvinen
7 49 spsn Rosagrus Napia Antti Vertanen 8 NUO0 Juha Järvinen


8 50 kkssu Hietasiinan AR Iivo Jani Vainio 39 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 51 kkssu Uudenjoen Tosi-Terri Jukka Pirinen 37 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 52 kkssn Viipyketun Lapin Kulta Olli Suorsa 33 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 53 kkssu Uudenjoen Tosi-Oma Seppo Ylivainio 39 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 54 pmsn Raitsusaaren Emmiina Hellstén Markku 0 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 55 kkuvu Ripenranna Arpad Jarno Tuominen 11 NUO0 Jouni Kilpimaa
8 56 pmsu Münstermästarens Bastian Milja Koponen 16 NUO0 Jouni Kilpimaa


9 57 kkssu Viipyketun Áhppesduoddarat Santtu Pakarinen 37 NUO0 Marko Paukkeri
9 58 kkssn Nortin Rihanna Ville Rintala 39 NUO0 Marko Paukkeri
9 59 kkssn Viipyketun Lapinsirri Essi Heimo 28 NUO0 Marko Paukkeri
9 60 pmsn Peltolakian Filomena Anne-Maria Kontola 33 NUO0 Marko Paukkeri
9 61 kkssu Mustakallion Nestori Juha-Pekka Bragge 31 NUO0 Marko Paukkeri
9 62 pmsu Kaakkorinteen Kapu Petri Halttunen 30 NUO0 Marko Paukkeri
9 63 pmsu Peltolakian Fido Antti ja Katariina Pekkarinen 0 POIS Marko Paukkeri


10 64 kkssn Mehtuuttajan KS Ita Vainionpää Marko 36 NUO0 Kimmo Viinikka
10 65 kkssn Laajaluovin Beretta Tero Kainulainen,Miia Rantanen 31 NUO0 Kimmo Viinikka
10 66 kkssn Teerenpelin LP Brita Sauli Virtanen 83 NUO1 Kimmo Viinikka
10 67 kkuvn Ripenrannan Adaz Satu Suutari 25 NUO0 Kimmo Viinikka
10 68 pkssn Dana von der Frankenhöhe Sami Kohopää 37 NUO0 Kimmo Viinikka
10 69 spsu Rosagrus Notos Ville Halmesmäki 16 NUO0 Kimmo Viinikka
10 70 kkssu Sub Terram Ingen Gräns Anu ja Rauli Suoniemi 31 NUO0 Kimmo Viinikka


11 71 kkssn Hietasiinan AR Elisabet Perttu Kivioja 53 NUO3 Jouni Haapanen
11 72 kkssu uudenjoen Tosi-Raju Joonas Riippa 85 NUO1 Jouni Haapanen
11 73 kkssu Brunontytön Kastor Kimmo Kontro 70 NUO2 Jouni Haapanen
11 74 kkssn Nortin Rinsessa Päivi Jaakkola 54 NUO3 Jouni Haapanen
11 75 pmsu Tunturijärven Iisku-Hermanni Pekka Väliheikki 0 POIS Jouni Haapanen
11 76 pmsn Pyynikin Hilma Mikko ja Heta Toikka 56 NUO3 Jouni Haapanen
11 77 kkssu Taavi-tuulin Eemi Timo Helen 93 NUO1 Jouni Haapanen


12 78 kkssn Silvatuulen Bähee Bööna Jan-Erik Poutanen 64 NUO2 Pekka Kemppainen
12 79 kkssn Kanervakaarron CE Oona Pasi Karppinen 0 POIS Pekka Kemppainen
12 80 kkssn Brunontytön Karolina Mervi Kukkonen 92 NUO1 Pekka Kemppainen
12 81 kkssu Viipyketun Lapin Seita Henri ja Suvi Kähtävä 49 NUO0 Pekka Kemppainen
12 82 pmsu Pyynikin Hugo Sauli Kalsi 52 NUO3 Pekka Kemppainen
12 83 pmsu Tunturijärven Iivari Vilja Lankinen 44 NUO0 Pekka Kemppainen
12 84 imsu Tarmokas Osvaltti Jani Mattila 60 NUO2 Pekka Kemppainen


13 85 kkssn Närreen vp adina Sebastian Höglund 0 POIS Ari Suilamo
13 86 kkssn Kessu-Kustaan År Haaveet elättää Henri Kajava 17 NUO0 Ari Suilamo
13 87 kkssn Jievjavärrin Black Blazer jukka suomela 43 NUO3 Ari Suilamo
13 88 kkssn Rikkovan Muusa Sanna ja Markku Jokikokko 25 NUO0 Ari Suilamo
13 89 pmsu Cäsar vom Wilden Meer Saarinen Taru, Syrjälä Marko 16 NUO0 Ari Suilamo
13 90 imsu Tarmokas Opeliksi Kari Luukkonen 0 POIS Ari Suilamo
13 91 spsn Rosagrus Nebula Katja Stigzelius 8 NUO0 Ari Suilamo


14 92 kkssn Närreen VP Martta Tom Hellstrand 37 NUO0 Vesa Nummi
14 93 kkssn Hetteen SP Varpu Henri Arponen 31 NUO0 Vesa Nummi
14 94 kkssn Ferhills Bigga Juha Marjeta 0 POIS Vesa Nummi
14 95 kkssu Mehtuuttajan KS Irwin Jouko Haatainen 85 NUO1 Vesa Nummi
14 96 pmsu Kaakkorinteen Kamu Harri ja Merja Barck 72 NUO2 Vesa Nummi
14 97 kkssn Hetteen SP Lily Tero Isokangas 0 POIS Vesa Nummi
14 98 pmsn Pyynikin Helga Mika ja Sari Valorinta 31 NUO0 Vesa Nummi
14 383 KKSSN Mustakallion Nti Pippa Mikko Peltonen 88 NUO1 Vesa Nummi


15 99 kkssn Kolmentähden Karpalo Jouni Tolvanen 86 NUO1 Jukka Rohkimainen
15 100 kkssn Kessu-Kustaan ÅR Mettämaratoonari Terhi Tuominen 25 NUO0 Jukka Rohkimainen
15 101 kkssu Hetteen SP Halti Joonas Soikkeli 0 POIS Jukka Rohkimainen
15 102 kkssn Viipyketun Lapinharakka Kaisu Seppä 39 NUO0 Jukka Rohkimainen
15 103 kkuvn Ripenrannan Alma Hanna Savolainen 33 NUO0 Jukka Rohkimainen
15 104 pkssn Nelli v. Alt-Hümmling Ari Hynynen,Saara Jänönen 0 POIS Jukka Rohkimainen
15 105 kkssn Honkahovin Usva Riku Korhonen 34 NUO0 Jukka Rohkimainen


16 106 kkssu Rikurovan Messi Tero Kuronen 80 NUO1 Tomi Kippo
16 107 kkssu Carneval's Peltsa Sami Hämäläinen 49 NUO0 Tomi Kippo
16 108 kkssn Riekkosaajon Kinos Jani Puljujärvi 88 NUO1 Tomi Kippo
16 109 kkssu Mehtuuttajan KS Iivari Tuomas Kunelius 0 POIS Tomi Kippo
16 110 pmsu Raitsusaaren Erwin Tarutuuli ja Mika-Kristian Tepsa 37 NUO0 Tomi Kippo
16 111 spsu Rosagrus Nardo Mari Rusila 47 NUO3 Tomi Kippo
16 112 kkssn Laajanluovin Bella Kalevi Ojala 24 NUO0 Tomi Kippo


17 113 pmsu Tunturijärven Iivani Aikio Tiina ja Pasi 29 NUO0 Raine Jussinmäki
17 114 kkssu Taavi-Tuulin Eki Granroth Tapio 25 NUO0 Raine Jussinmäki
17 115 kkssu Laajanluovin Ai Kun Taitava Tommi Komulainen 33 NUO0 Raine Jussinmäki
17 116 kkssn Laajanluovin Braveheart Miia Karttunen,Henteri Kärkkäinen 22 NUO0 Raine Jussinmäki
17 117 kkssu Kylänpuolen Raikulipoika Mikko Majanen 52 NUO3 Raine Jussinmäki
17 118 kkssn Taavi-Tuulin Emmi Jr. Taavela Juha-Pekka 70 NUO2 Raine Jussinmäki
17 119 pmsu Pyynikin Herbert Elina Kallio 28 NUO0 Raine Jussinmäki


18 120 kkssu Teerenpelin am patrick Ossi honkala 37 NUO0 Heimo Hongisto
18 121 kkssn Laajanluovin Ajokoera Camilla Sohlo 32 NUO0 Heimo Hongisto
18 122 kkssu Hietasiinan AR Zoni Ismo Kuhalampi 72 NUO2 Heimo Hongisto
18 123 kkssn Jievjavärrin Black Powder Merja Törmälä 57 NUO3 Heimo Hongisto
18 124 kkssu Viipyketun Lapin murre Niko väyrynen 0 POIS Heimo Hongisto
18 125 pkssn Tetrikorven Camilla Harri Bovellan 92 NUO1 Heimo Hongisto
18 126 imsu Tarmokas Onnioskari Tuomas Lehtola 39 NUO0 Heimo Hongisto


19 127 kkssn Närreen VS Lara Teemu Nieminen 36 NUO0 Ahti Lehtinen
19 128 kkssn Mustakallion Neppi Tiirikainen Harri 33 NUO0 Ahti Lehtinen
19 129 kkssn Laajanluovin Caja Jyrki Koivusalo 63 NUO2 Ahti Lehtinen
19 130 kkssu Mustakallion Nenne Veli-Pekka Maajaakkola 29 NUO0 Ahti Lehtinen
19 131 kkssn Närreen VS Sani Jari Gröndahl 17 NUO0 Ahti Lehtinen
19 132 pkssu Conner v.d. Klosterwiese Hakanpää Arttu 39 NUO0 Ahti Lehtinen
19 133 imsn Tarmokas Oonamiina Taru Lamminen,Janne Kekäläinen 33 NUO0 Ahti Lehtinen


20 134 kkssu Brunontytön Kalle Markus Rauma 41 NUO0 Jussi Suomaa
20 135 kkssn Hietasiinan Ar Hertta Laura Kallionsivu 33 NUO0 Jussi Suomaa
20 136 kkssu Ferhill’s Bjarmia Mervi Ihantola 45 NUO0 Jussi Suomaa
20 137 kkssn Viipyketun Galddoaivi Arto Veikkola 45 NUO0 Jussi Suomaa
20 138 kkssu Mustakallion Nirppu Anssi Kuoppala 20 NUO0 Jussi Suomaa
20 139 kkuvn Zöldmali Panda Lea Laitinen 45 NUO3 Jussi Suomaa
20 140 pmsn Münstermästarens Bashira Camilla Byggmästar 47 NUO0 Jussi Suomaa


21 141 kkssu Kessu-Kustaan År Suomi On Sun Hannu Rautarinta 22 NUO0 Juha Loukusa
21 142 kkssn Kätönkorven Assi Vesa Väisänen 23 NUO0 Juha Loukusa
21 143 kkssn Kessu-Kustaan ÅR Tiukkaa Satsia Saija ja Janne Kaleva, Sanna Kavén 0 POIS Juha Loukusa
21 144 kkssn Mehtuuttajan KS Isla Niko Saarmala 31 NUO0 Juha Loukusa
21 145 pmsn Pyynikin Helmi Johannes Mäkelä 82 NUO1 Juha Loukusa
21 146 spsn Rosagrus Norina Kaisa Rosenström 25 NUO0 Juha Loukusa
21 147 kkssu laajaluovin Clint Itäpuu arentti matti 33 NUO0 Juha Loukusa


22 148 kkssn Taavi-Tuulin Enni Jarmo Kandelin 30 NUO0 Minna Loukusa
22 149 kkssu Mehtuuttajan KS Indy Jr Sami Simonen 24 NUO0 Minna Loukusa
22 150 kkssu Taavi-Tuulin Eetu Jenni Ruotimo 35 NUO0 Minna Loukusa
22 151 kkssu Laajanluovin Caapo Koivisto Markku 34 NUO0 Minna Loukusa
22 152 kkssu Viipyketun Lapinleuku Kalle Tikkanen,Marjo Komulainen 37 NUO0 Minna Loukusa
22 153 imsn Asra vom Oestricher Holz Mauri Sirén 0 POIS Minna Loukusa
22 154 pmsu Münstersystrarnas Dime Eddie Lindqvist 33 NUO0 Kari Nieminen


23 155 kkssu Jievjavärrin Black Flash Terhi Nurmi 25 NUO0 Antti Auno
23 156 kkssn Viipyketun Lapinnoita Savinainen Petri 77 NUO2 Antti Auno
23 157 kkssn Honkahovin Una-Savu Sini Vuorela 56 NUO3 Antti Auno
23 158 kkssn Uudenjoen Tosi-Ruska Janne Väisänen 54 NUO3 Antti Auno
23 159 kkssn Kolmentähden Kaisla Lauri Koskinen 19 NUO0 Antti Auno
23 160 imsn Tarmokas Oliivia Kirsi Tahvanainen 36 NUO0 Antti Auno
23 161 kkssn Riekkosaajon Kelo Kalervo Eerikäinen 30 NUO0 Antti Auno


24 162 kkssu Ferhill`s Borga Mikko Laakso 0 POIS Kari Nieminen
24 163 kkssn Silvatuulen Britney Anne ja Jarmo Mattila 37 NUO0 Kari Nieminen
24 164 kkssn Kolmentähden Kuura Risto Kilpi 39 NUO0 Kari Nieminen
24 165 kkssu Brunontytön Karlos Alanoja Pasi 20 NUO0 Kari Nieminen
24 166 kkssu Laajanluovin Body Pilteri Janne Pikkarainen 31 NUO0 Kari Nieminen
24 167 pmsn Münstersystrarnas Delafee Bo Aldor 34 NUO0 Kari Nieminen
24 168 pmsn Münstersystrarnas Dolci Agneta Aldor 76 NUO2 Kari Nieminen


25 169 pmsu Tunturijärven Into Kemppainen Keijo 24 NUO0 Teppo Sirkiä
25 170 kkssu Rikurovan Mirko Jarkko Ampiala 48 NUO3 Teppo Sirkiä
25 171 kkssn Tankolammen Pinja Tatu Laakkonen 0 POIS Teppo Sirkiä
25 172 kkssu Taavi-Tuulin E'Luca Marja Honkanen 56 NUO3 Teppo Sirkiä
25 173 kkssu Kessu-Kustaan ÅR Pala Rauhaa Arto Puranen 43 NUO3 Teppo Sirkiä
25 174 kkssu Teerenpelin LP Kapu Erkki Heikkinen 31 NUO0 Teppo Sirkiä
25 175 kkssn Viipyketun Lapinlumo Tiina Ovaska 25 NUO0 Teppo Sirkiä


26 176 imsn Tarmokas Oikariina Taru Lamminen 33 NUO0 Heikki Nygren
26 177 kkssu Honkahovin Ural Joel Hyvönen 34 NUO0 Heikki Nygren
26 178 kkssn Viipyketun Aitoaivvit Niklas Saarela 31 NUO0 Heikki Nygren
26 179 kkssu brunontytön konrad jari helminen 28 NUO0 Heikki Nygren
26 180 kkssu Jievjavärrin black power Antti Kallio 0 POIS Heikki Nygren
26 181 kkssn Mustakallion Nita Antti Karjalainen 33 NUO0 Heikki Nygren
26 182 kkssn Hietasiinan AR Saga Lasse ja Ulla-Maarit Tiainen 18 NUO0 Heikki Nygren


27 183 kkssu Riekkosaajon Kaamos Kaarttinen Olli 0 POIS Jari Koho
27 184 kkssn Kylänpuolen Ruusunnuppu Maarit Kemppainen 25 NUO0 Jari Koho
27 185 kkssn laajanluovin crulla Mäkelä Jukka 31 NUO0 Jari Koho
27 186 spiu Leppäkankaan Lauri Miia Tapio 82 NUO1 Jari Koho
27 187 kkssn Honkahovin Uma Eero Seppänen 25 NUO0 Jari Koho
27 188 kkssn Kanervakaarron CE Sofie Kai Hassinen 0 POIS Jari Koho
27 189 kkssu Taavi-Tuulin Epeli Eemeli Tarvainen 30 NUO0 Jari Koho

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2018 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 23.9.2018 18:24

Sunnuntain UK

Ryhmä Koiran nro Rotu Koiran nimi Omistaja UK HUOM
1 1 kkssu Jievjavärrin Brown Ranger Kari Karvonen POIS
1 2 kkssn Honkahovin Ulpukka Valtteri Vahter H
1 3 spsn Rosagrus Nivalis Nina Virtanen EH
1 4 kkssn Aida Hanna Kellokumpu ERI+ PN2
1 5 pmsn Raitsusaaren Elsa Antti Soronen,Kirsi Soronen EH
1 6 kkssn Carneval's Peeski Antti Toivainen POIS
1 7 kkssu Milonguero Caciquefield Veikko Vihma H


2 8 pkssu Dexter von der Frankenhöhe Pekka Jantunen ERI+ PU2
2 9 pmsn Raitsusaaren Elviira Ilkka Varis ERI+ PN3
2 10 kkssu Toivo Niilo Reili ERI
2 11 kkssn Hietasiinan AR Ilona Jari Pellinen EH
2 12 kkssu Laajanluovin alapäenen Markus Parviainen HYL
2 13 kkssu Uudenjoen Tosi-Varma Jiri Trompari EH
2 14 kkssu Nastasti Porin Pääjohtaja Jenni Hyytiäinen ERI+ PU2


3 15 kkssu Kessu-Kustaan ÅR Huipulla Tuulee Tiina Nylund-Jokinen HYL
3 16 kkssu Nastasti Porin Päämestari Jenni Hyytiäinen EH
3 17 kkssn Silvatuulen Brunhilde Kaisamarja Vihanta EH
3 18 kkssn Teerenpelin LP Hedwig Taneli Pokkinen EH
3 19 pmsn Tunturijärven Ippu Korhonen Harri-Pekka EH
3 20 pkwsn Catch It Dragonghost Crazy Forever Sini Vedenoja EH
3 21 kkssu Glesbygdens AK Luabbal Kaistinen Hanna,Suominen Petri ERI


4 22 kkssu Jievjavärrin Brown Assasin Riikka Soikkeli POIS
4 23 kkssn Honkahovin Utu Pitkänen Tarja H
4 24 kkssu Nastasti Porin Päällikkö Mikko Puolakanaho ERI+
4 25 imsu Gero vom Ortsberg Pasi Hannonen EH
4 26 pmsu Pyynikin Hubert Pentti ja Leea Virkkunen POIS
4 27 kkssn Ferhill's Bielka Hanna ja Jari Karjalainen POIS
4 28 kkssu Kolmentähden Kaski Henri Kolari EH


5 29 kkssu Teerenpelin LP Torsti Pasi Ali-Yrkkö EH
5 30 kkssu Speldragets Ivrige Eskil Jenny Olsson POIS
5 31 imsn Tarmokas Odelma Line Orrmen EH
5 32 pmsu Cvik Z Romanova Chovu Janne Savolainen ERI+ PU1,ROP
5 33 pmsn Clara vom Wilden Meer Kaisa Mustonen EH
5 34 kkssn Laajanluovin Besserwisser Kosti Törölä ERI
5 35 kkssu Teerenpelin LP Rakka Petri Cavander ERI


6 36 kkssn Nastasti Porin Pääpimu Jenni Hyytiäinen ERI+ PN4
6 37 kkssn Gallokåsen´s O-Lara Jukka Hyttinen H
6 38 kkssu Uudenjoen Tosi-Tazzi Jouni Seppänen ERI
6 39 kkssn Honkahovin urpu Iiro EH
6 40 pmsu Tunturijärven Immanuel Pertti Sivonen H
6 41 kkuvu Ripenrannan Attila Piia ja Heikki Matikainen ERI+ PU1,ROP
6 42 imsn Tarmokas Ottiliana Sari Kasuri EH


7 43 kkssu Ferhill's Bara Teija Roiha EH
7 44 kkssu Hietasiinan AR Häjy Riku Keltikangas ERI
7 45 kkssn Rikurovan Lakka Juha Lähde ERI+
7 46 kkssn Hetteen SP Piehka Leni Piipponen EH
7 47 pmsu Kaakkorinteen Kusti Timo Saalasti EH
7 48 kkuvn Tangrams One and Only Mikko Savioja ERI
7 49 spsn Rosagrus Napia Antti Vertanen EH


8 50 kkssu Hietasiinan AR Iivo Jani Vainio HYL
8 51 kkssu Uudenjoen Tosi-Terri Jukka Pirinen EH
8 52 kkssn Viipyketun Lapin Kulta Olli Suorsa EH
8 53 kkssu Uudenjoen Tosi-Oma Seppo Ylivainio ERI
8 54 pmsn Raitsusaaren Emmiina Hellstén Markku ERI+ PN4
8 55 kkuvu Ripenranna Arpad Jarno Tuominen ERI+ PU2
8 56 pmsu Münstermästarens Bastian Milja Koponen H


9 57 kkssu Viipyketun Áhppesduoddarat Santtu Pakarinen EH
9 58 kkssn Nortin Rihanna Ville Rintala ERI+
9 59 kkssn Viipyketun Lapinsirri Essi Heimo ERI
9 60 pmsn Peltolakian Filomena Anne-Maria Kontola EH
9 61 kkssu Mustakallion Nestori Juha-Pekka Bragge T
9 62 pmsu Kaakkorinteen Kapu Petri Halttunen EH
9 63 pmsu Peltolakian Fido Antti ja Katariina Pekkarinen ERI+ PU3


10 64 kkssn Mehtuuttajan KS Ita Vainionpää Marko EH
10 65 kkssn Laajaluovin Beretta Tero Kainulainen,Miia Rantanen EH
10 66 kkssn Teerenpelin LP Brita Sauli Virtanen EH
10 67 kkuvn Ripenrannan Adaz Satu Suutari POIS
10 68 pkssn Dana von der Frankenhöhe Sami Kohopää ERI+ PN1,VSP
10 69 spsu Rosagrus Notos Ville Halmesmäki ERI+ PU1,ROP
10 70 kkssu Sub Terram Ingen Gräns Anu ja Rauli Suoniemi ERI+ PU4


11 71 kkssn Hietasiinan AR Elisabet Perttu Kivioja H
11 72 kkssu uudenjoen Tosi-Raju Joonas Riippa HYL
11 73 kkssu Brunontytön Kastor Kimmo Kontro ERI
11 74 kkssn Nortin Rinsessa Päivi Jaakkola EH
11 75 pmsu Tunturijärven Iisku-Hermanni Pekka Väliheikki POIS
11 76 pmsn Pyynikin Hilma Mikko ja Heta Toikka ERI+ PN1,VSP
11 77 kkssu Taavi-tuulin Eemi Timo Helen EH


12 78 kkssn Silvatuulen Bähee Bööna Jan-Erik Poutanen ERI
12 79 kkssn Kanervakaarron CE Oona Pasi Karppinen POIS
12 80 kkssn Brunontytön Karolina Mervi Kukkonen ERI+
12 81 kkssu Viipyketun Lapin Seita Henri ja Suvi Kähtävä EH
12 82 pmsu Pyynikin Hugo Sauli Kalsi ERI+ PU2
12 83 pmsu Tunturijärven Iivari Vilja Lankinen HYL
12 84 imsu Tarmokas Osvaltti Jani Mattila H


13 85 kkssn Närreen vp adina Sebastian Höglund POIS
13 86 kkssn Kessu-Kustaan År Haaveet elättää Henri Kajava HYL
13 87 kkssn Jievjavärrin Black Blazer jukka suomela H
13 88 kkssn Rikkovan Muusa Sanna ja Markku Jokikokko EH
13 89 pmsu Cäsar vom Wilden Meer Saarinen Taru, Syrjälä Marko H
13 90 imsu Tarmokas Opeliksi Kari Luukkonen POIS
13 91 spsn Rosagrus Nebula Katja Stigzelius ERI+ PN2


14 92 kkssn Närreen VP Martta Tom Hellstrand ERI+
14 93 kkssn Hetteen SP Varpu Henri Arponen H
14 94 kkssn Ferhills Bigga Juha Marjeta POIS
14 95 kkssu Mehtuuttajan KS Irwin Jouko Haatainen T
14 96 pmsu Kaakkorinteen Kamu Harri ja Merja Barck EH
14 97 kkssn Hetteen SP Lily Tero Isokangas POIS
14 98 pmsn Pyynikin Helga Mika ja Sari Valorinta EH
14 383 KKSSN Mustakallion Nti Pippa Mikko Peltonen H


15 99 kkssn Kolmentähden Karpalo Jouni Tolvanen T
15 100 kkssn Kessu-Kustaan ÅR Mettämaratoonari Terhi Tuominen H
15 101 kkssu Hetteen SP Halti Joonas Soikkeli POIS
15 102 kkssn Viipyketun Lapinharakka Kaisu Seppä EH
15 103 kkuvn Ripenrannan Alma Hanna Savolainen ERI
15 104 pkssn Nelli v. Alt-Hümmling Ari Hynynen,Saara Jänönen POIS
15 105 kkssn Honkahovin Usva Riku Korhonen EH


16 106 kkssu Rikurovan Messi Tero Kuronen ERI+ PU1,ROP
16 107 kkssu Carneval's Peltsa Sami Hämäläinen POIS
16 108 kkssn Riekkosaajon Kinos Jani Puljujärvi EH
16 109 kkssu Mehtuuttajan KS Iivari Tuomas Kunelius POIS
16 110 pmsu Raitsusaaren Erwin Tarutuuli ja Mika-Kristian Tepsa EH
16 111 spsu Rosagrus Nardo Mari Rusila EH
16 112 kkssn Laajanluovin Bella Kalevi Ojala H


17 113 pmsu Tunturijärven Iivani Aikio Tiina ja Pasi EH
17 114 kkssu Taavi-Tuulin Eki Granroth Tapio POIS
17 115 kkssu Laajanluovin Ai Kun Taitava Tommi Komulainen EH
17 116 kkssn Laajanluovin Braveheart Miia Karttunen,Henteri Kärkkäinen EH
17 117 kkssu Kylänpuolen Raikulipoika Mikko Majanen EH
17 118 kkssn Taavi-Tuulin Emmi Jr. Taavela Juha-Pekka EH
17 119 pmsu Pyynikin Herbert Elina Kallio EH


18 120 kkssu Teerenpelin am patrick Ossi honkala ERI
18 121 kkssn Laajanluovin Ajokoera Camilla Sohlo H
18 122 kkssu Hietasiinan AR Zoni Ismo Kuhalampi ERI+ PU3
18 123 kkssn Jievjavärrin Black Powder Merja Törmälä T
18 124 kkssu Viipyketun Lapin murre Niko väyrynen POIS
18 125 pkssn Tetrikorven Camilla Harri Bovellan EVA
18 126 imsu Tarmokas Onnioskari Tuomas Lehtola H


19 127 kkssn Närreen VS Lara Teemu Nieminen H
19 128 kkssn Mustakallion Neppi Tiirikainen Harri ERI
19 129 kkssn Laajanluovin Caja Jyrki Koivusalo EH
19 130 kkssu Mustakallion Nenne Veli-Pekka Maajaakkola H
19 131 kkssn Närreen VS Sani Jari Gröndahl ERI
19 132 pkssu Conner v.d. Klosterwiese Hakanpää Arttu ERI+ PU1,ROP
19 133 imsn Tarmokas Oonamiina Taru Lamminen,Janne Kekäläinen EH


20 134 kkssu Brunontytön Kalle Markus Rauma POIS
20 135 kkssn Hietasiinan Ar Hertta Laura Kallionsivu EH
20 136 kkssu Ferhill’s Bjarmia Mervi Ihantola EH
20 137 kkssn Viipyketun Galddoaivi Arto Veikkola EH
20 138 kkssu Mustakallion Nirppu Anssi Kuoppala H
20 139 kkuvn Zöldmali Panda Lea Laitinen ERI
20 140 pmsn Münstermästarens Bashira Camilla Byggmästar ERI


21 141 kkssu Kessu-Kustaan År Suomi On Sun Hannu Rautarinta EH
21 142 kkssn Kätönkorven Assi Vesa Väisänen EH
21 143 kkssn Kessu-Kustaan ÅR Tiukkaa Satsia Saija ja Janne Kaleva, Sanna Kavén POIS
21 144 kkssn Mehtuuttajan KS Isla Niko Saarmala EH
21 145 pmsn Pyynikin Helmi Johannes Mäkelä ERI+ PN2
21 146 spsn Rosagrus Norina Kaisa Rosenström ERI+ PN1,VSP
21 147 kkssu laajaluovin Clint Itäpuu arentti matti H


22 148 kkssn Taavi-Tuulin Enni Jarmo Kandelin ERI+
22 149 kkssu Mehtuuttajan KS Indy Jr Sami Simonen EH
22 150 kkssu Taavi-Tuulin Eetu Jenni Ruotimo H
22 151 kkssu Laajanluovin Caapo Koivisto Markku T
22 152 kkssu Viipyketun Lapinleuku Kalle Tikkanen,Marjo Komulainen ERI
22 153 imsn Asra vom Oestricher Holz Mauri Sirén POIS
22 154 pmsu Münstersystrarnas Dime Eddie Lindqvist EH


23 155 kkssu Jievjavärrin Black Flash Terhi Nurmi H
23 156 kkssn Viipyketun Lapinnoita Savinainen Petri EH
23 157 kkssn Honkahovin Una-Savu Sini Vuorela ERI+
23 158 kkssn Uudenjoen Tosi-Ruska Janne Väisänen EH
23 159 kkssn Kolmentähden Kaisla Lauri Koskinen ERI+
23 160 imsn Tarmokas Oliivia Kirsi Tahvanainen EH
23 161 kkssn Riekkosaajon Kelo Kalervo Eerikäinen H


24 162 kkssu Ferhill`s Borga Mikko Laakso POIS
24 163 kkssn Silvatuulen Britney Anne ja Jarmo Mattila EH
24 164 kkssn Kolmentähden Kuura Risto Kilpi EH
24 165 kkssu Brunontytön Karlos Alanoja Pasi H
24 166 kkssu Laajanluovin Body Pilteri Janne Pikkarainen T
24 167 pmsn Münstersystrarnas Delafee Bo Aldor EVA
24 168 pmsn Münstersystrarnas Dolci Agneta Aldor ERI


25 169 pmsu Tunturijärven Into Kemppainen Keijo HYL
25 170 kkssu Rikurovan Mirko Jarkko Ampiala ERI
25 171 kkssn Tankolammen Pinja Tatu Laakkonen POIS
25 172 kkssu Taavi-Tuulin E'Luca Marja Honkanen EH
25 173 kkssu Kessu-Kustaan ÅR Pala Rauhaa Arto Puranen EH
25 174 kkssu Teerenpelin LP Kapu Erkki Heikkinen ERI
25 175 kkssn Viipyketun Lapinlumo Tiina Ovaska ERI


26 176 imsn Tarmokas Oikariina Taru Lamminen ERI
26 177 kkssu Honkahovin Ural Joel Hyvönen T
26 178 kkssn Viipyketun Aitoaivvit Niklas Saarela H
26 179 kkssu brunontytön konrad jari helminen POIS
26 180 kkssu Jievjavärrin black power Antti Kallio POIS
26 181 kkssn Mustakallion Nita Antti Karjalainen EH
26 182 kkssn Hietasiinan AR Saga Lasse ja Ulla-Maarit Tiainen ERI+ PN1,VSP


27 183 kkssu Riekkosaajon Kaamos Kaarttinen Olli POIS
27 184 kkssn Kylänpuolen Ruusunnuppu Maarit Kemppainen ERI+ PN3
27 185 kkssn laajanluovin crulla Mäkelä Jukka EH
27 186 spiu Leppäkankaan Lauri Miia Tapio ERI+ ROP
27 187 kkssn Honkahovin Uma Eero Seppänen H
27 188 kkssn Kanervakaarron CE Sofie Kai Hassinen POIS
27 189 kkssu Taavi-Tuulin Epeli Eemeli Tarvainen EH
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 24.9.2018 11:43. Yhteensä muokattu 2 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Re: Junkkarin 2018 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 23.9.2018 18:26

Sunnuntai KAER-tulokset

Ryhmä Koiranro Rotu Koiran nimi Omistaja Pisteet NUO Tuomari
1 190 lkssu Outavainun Killeri Irmeli Mölsä 65 NUO2 Mika Vuorenmaa
1 191 lkssu Terrisuon Dustin Kimmo Tirkkonen 28 NUO0 Mika Vuorenmaa
1 192 lkssu Riekkohaun fraku Krista kangas,Toni Pihlajamäki 28 NUO0 Mika Vuorenmaa
1 193 lkssn Metsäleimun Dina Seija ja Marko Ruusu 80 NUO1 Mika Vuorenmaa
1 194 lkssu Könkäänvaaran Piku Jarmo Siltavirta 49 NUO0 Mika Vuorenmaa
1 195 breu Taikamäen Frodo Mika Aalto 51 NUO3 Mika Vuorenmaa
1 196 lkssu Eräsissin Eversti Juha-Pekka Ylikoski 46 NUO3 Mika Vuorenmaa


2 197 lkssu Teerikujan U'Ruska Niko Alatorvinen 32 NUO0 Kari Hukkanen
2 198 lkssu Karpaleton Uno Veli-Pekka Niemistö 33 NUO0 Kari Hukkanen
2 199 lkssn Meracus Lime Christoffer Lindqvist 0 POIS Kari Hukkanen
2 200 lkuvn Speldraget's H-Nora Petra Kisonen,Kaija Lepoaho 63 NUO2 Kari Hukkanen
2 201 lkssn Ylisakian Bea Mauri Viitanen,Hanna Ranta-Viitanen 50 NUO3 Kari Hukkanen
2 202 lkssn Metsäleimun Demi Puttonen Mika ja Elina 52 NUO3 Kari Hukkanen
2 203 lkssn Sorsalammen Halla Toivanen Jari 0 POIS Kari Hukkanen


3 204 lkssu Charlerswood William Maria Appelberg 0 POIS Teppo Sirkiä
3 205 breu Snow Grouse's Burning Flame Pekka Happonen 16 NUO0 Teppo Sirkiä
3 206 lkssu Ylisakian Beretta Emmi Katajamäki, Asko Löfgren 39 NUO0 Teppo Sirkiä
3 207 lkssu Quijote de el valle de carranza Mika Vuorimaa 33 NUO0 Teppo Sirkiä
3 208 lkssu Sorsalammen Sepe Anu ja Harri Myyryläinen 37 NUO0 Teppo Sirkiä
3 209 lkssu Outavainun Lucky Arto Uotila 63 NUO2 Teppo Sirkiä
3 210 lkssu Teerikujan Uranus Ulla-Maija Kangas-Väisänen 55 NUO3 Teppo Sirkiä


4 211 lkssu Pictan Jiro Kivi Sotamaa 35 NUO0 Ari Suilamo
4 213 bren Snow Grouse´s Burning Sun Esko Heiskanen 36 NUO0 Ari Suilamo
4 214 lkssu Fjällbrisens Unika Jägr Stina Pesonen Eliasson,Jesper Lageholm 0 POIS Ari Suilamo
4 215 lkssn Katajakankaan Vittra Malin Nilsson 0 POIS Ari Suilamo
4 216 lkssn Viktoria Silesia Kuisma Niemelä 0 POIS Ari Suilamo
4 217 lkssn Nortin Leia Olli Piiparinen 30 NUO0 Ari Suilamo
4 218 lkssn Pictan Ilmatar Juha Sulkakoski 27 NUO0 Ari Suilamo


5 219 lkssu Ripuddens Dio AnnaCarin Karlsson 80 NUO1 Timo Hakkarainen
5 220 lkssu Valkia-Aidan Argos Dan Selander 53 NUO3 Timo Hakkarainen
5 221 lkuvu Delirium Dreamer Viva La Vizsla Cecilia Sandström 56 NUO3 Timo Hakkarainen
5 222 lkssu Meracus Midas Anders Larsson 0 POIS Timo Hakkarainen
5 223 lkssn Wingmark's Fliza Marielle Rönnebro 47 NUO0 Timo Hakkarainen
5 224 lkuvu Primeiro goldhunter Pia Heikkinen 23 NUO0 Timo Hakkarainen
5 225 lkssu Valkia-Aidan Ajax Owe Fredriksson 37 NUO0 Timo Hakkarainen


6 226 breu Van't Passant Nelson II Pekka ja Merja Pankakoski 0 POIS Marko Paukkeri
6 227 lkssn Sorsalammen Heta Anu ja Harri Myyryläinen 33 NUO0 Marko Paukkeri
6 228 lkssn Riistapellon Isla Petri Kauppinen 85 NUO1 Marko Paukkeri
6 229 lkssn Heta Keijo Leppänen 82 NUO1 Marko Paukkeri
6 230 lkssu Könkäänvaaran Kero Kari Nuutinen 48 NUO3 Marko Paukkeri
6 231 lkssn Ninja Henri Tolppanen 37 NUO0 Marko Paukkeri
6 232 lkssn Eräsissin Eve Henri Tolppanen 57 NUO3 Marko Paukkeri


7 233 lkssn Outavainun Liliaana Kaisu Marttila 30 NUO0 Ahti Lehtinen
7 234 lkssu Teerikujan Uula Helin Juha 0 POIS Ahti Lehtinen
7 235 bsu Rufnit Olan Hannele Virnes 33 NUO0 Ahti Lehtinen
7 236 lkssu Vesterin Ben Heikki Sirviö 16 NUO0 Ahti Lehtinen
7 237 bren Kotokiven Lavandula Alpo Rummukainen 36 NUO0 Ahti Lehtinen
7 238 lkssu Bigpine Renato Touko Vohlonen 63 NUO2 Ahti Lehtinen
7 239 lkssn Vesterin Batilda Vesa Suominen 39 NUO0 Ahti Lehtinen


8 240 breu Taikamäen Ferrari Niina Kukkamaa 71 NUO2 Kimmo Viinikka
8 241 lkssn Stonebay's Seita Pekka Isometsä 0 POIS Kimmo Viinikka
8 242 lkssn Henlan XL Eija Lamsijärvi 25 NUO0 Kimmo Viinikka
8 243 lkssn Meracus Magnolie Miika Sundqvist 25 NUO0 Kimmo Viinikka
8 244 itn Heinäaron Firenze Tytti Kankaanpää 58 NUO3 Kimmo Viinikka
8 245 lkssn Ylisakian Bella Teemu Kupari 0 POIS Kimmo Viinikka
8 246 lkssu Karpaleton Untero Pihla ja Jussi Aro 71 NUO2 Kimmo Viinikka


9 247 lkssn Sorsalammen Haiti Pekka Heinonen 0 POIS Jukka Rohkimainen
9 248 lkssn Alavanmaan Bellavista Eija Leinonen 59 NUO3 Jukka Rohkimainen
9 249 lkssu Sorsalammen Hero Tomi Mustonen 26 NUO0 Jukka Rohkimainen
9 250 bren Taikamäen Feta Otto Väihkönen 73 NUO2 Jukka Rohkimainen
9 251 lkssu Karpaleton Urho Von Kekkonen Timo Perämäki 34 NUO0 Jukka Rohkimainen
9 252 breu Yavanna`s Aramis Henri Vornanen 29 NUO0 Jukka Rohkimainen
9 253 lkssn Repokallion Ruska Martti Rissanen 90 NUO1 Jukka Rohkimainen


10 254 lkuvn Primeiro Golden Girl Sinikka Maja 33 NUO0 Minna Loukusa
10 255 lkssn Valkia-Aidan Aino Inkeri Nina Pärssinen 57 NUO3 Minna Loukusa
10 256 lkssn Teerikujan Utu Jukka Pietikäinen 28 NUO0 Minna Loukusa
10 257 lkssn Henlan Xantippa Arto Pekkala 81 NUO1 Minna Loukusa
10 258 lkssn Pictan Idele Heidi Peränen 0 POIS Minna Loukusa
10 259 lkssu Piki Reija Ahonen 81 NUO1 Minna Loukusa
10 260 lkssn Outavainun Kiela Leinonen Jarkko 53 NUO3 Minna Loukusa


11 261 lkssu Pictan Ismo Mika Rinne 31 NUO0 Kari Nieminen
11 262 lkssn Teerikujan Usva Vesa Keskimölö 93 NUO1 Kari Nieminen
11 263 lkssn Könkäänvaaran Kaissa Susanna Järvinen 56 NUO3 Kari Nieminen
11 264 lkssn Riekkohaun Dina Mika Tyynismaa 0 POIS Kari Nieminen
11 265 lkssu Bigpine Ramhart Merja Multas 22 NUO0 Kari Nieminen
11 266 ausu Stonemeadow`s Bonbon Päivi Luttinen-Vainikainen 8 NUO0 Kari Nieminen
11 267 lkssu Ylisakian Boris Emmi Nykänen 31 NUO0 Kari Nieminen


12 268 breu Snow Grouse's Burning Ice Mika Lassila 92 NUO1 Pekka Kemppainen
12 269 lkssu Könkäänvaaran Kossi Kimmo Piispa 0 POIS Pekka Kemppainen
12 270 lkssn Taka-Tapiolan Inka Juha Lindgren 22 NUO0 Pekka Kemppainen
12 271 lkssn Metsosuon Jeta Jani Järvinen 31 NUO0 Pekka Kemppainen
12 272 lkssu Ylisakian Baxter Timo Mikkola 32 NUO0 Pekka Kemppainen
12 273 lkssn Riekkohaun Dooris Kimmo Mikkonen 39 NUO0 Pekka Kemppainen
12 274 lkssu Sorsalammen Huri Tuukka Suorsa 62 NUO2 Pekka Kemppainen


13 275 lkssn Nortin Lempi Teemu Haataja 77 NUO2 Juha Loukusa
13 276 lkssn Pictan Joan Jett Ville Hyytiä 0 POIS Juha Loukusa
13 277 lkssn Karpaleton Unna Jaakko Ranta 68 NUO2 Juha Loukusa
13 278 bren Taikamäen Floora Markku Pykäläinen 34 NUO0 Juha Loukusa
13 279 lkssu Pictan Julius Caesar Kristiina ja Joni Heikkinen 53 NUO3 Juha Loukusa
13 280 lkssu Alatuulenallu Marjamaa Petri 62 NUO2 Juha Loukusa
13 281 lkssn Metsäleimun Disa Jani Indrén 22 NUO0 Juha Loukusa


14 282 lkssu Outavainun Loimu Anssi Nikkarinen 29 NUO0 Jari Koho
14 283 lkssn Meracus Melodie Olli Punkari 85 NUO1 Jari Koho
14 284 lkssu Pictan Jerobeam Tuomas Petlin 34 NUO0 Jari Koho
14 285 lkssu Terrisuon Dynamite Ira Sinisalo 21 NUO0 Jari Koho
14 286 lkssn Metsosuon Jera Jani Lohtander 0 POIS Jari Koho
14 287 lkwsn Snaiper's Macy Janne Nurmi 36 NUO0 Jari Koho
14 288 lkssu Sorsalammen Hirmu Kaisu Kääriä 92 NUO1 Jari Koho
14 384 lkssn Meracus Lotus Seppo Eerola POIS Jari Koho


15 289 lkssn Outavainun Kerttu Marika Alanko 34 NUO0 Antti Auno
15 290 lkssu Terrisuon Diesel Toni Hintikka 39 NUO0 Antti Auno
15 291 lkssn Pictan Janis Johanna ja Jussi Markus 28 NUO0 Antti Auno
15 292 lkssn Meracus Laurene Hilkka Lehmusvaara 0 POIS Antti Auno
15 293 lkssu Bigpine Recaro Ville Luostarinen 32 NUO0 Antti Auno
15 294 bren Taikamäen Fera Sanna Rauhamäki 28 NUO0 Antti Auno
15 295 bren Milja De La Riviere Ouareau Kari Myllyniemi 36 NUO0 Antti Auno


16 296 lkuvu Gamemakers Dynamite Esa Ojanperä 24 NUO0 Jouni Haapanen
16 297 lkssu Riistapellon Immo Enni Aalto 77 NUO2 Jouni Haapanen
16 298 lkssu Outavainun Kassu Sami Kulmala 0 POIS Jouni Haapanen
16 299 lkssu Taka-Tapiolan Iivar Veera Jääskeläinen ja Tero Kivistö 72 NUO2 Jouni Haapanen
16 300 bren Kotokiven Lobelia Ville Korhonen 19 NUO0 Jouni Haapanen
16 301 lkssn Bigpine rosetta Esa-Matti Kauhanen 81 NUO1 Jouni Haapanen
16 302 lkssn Riistapellon Impi Sami ja Miia Salo 75 NUO2 Jouni Haapanen


17 303 lkssu Pictan Joonatan Mikko Lahti 38 NUO0 Heimo Hongisto
17 304 lkssn Meracus Merle Juhani Jaakkola 39 NUO0 Heimo Hongisto
17 305 lkssn Nortin Lyyti Lassi Lappalainen 37 NUO0 Heimo Hongisto
17 306 bren Taikamäen Ferkku Jari Paananen 24 NUO0 Heimo Hongisto
17 307 lkssu Alavanmaan Bricco Anssi Manninen ja Raisa Salo 25 NUO0 Heimo Hongisto
17 308 lkssu Beretta Del Castillo De Calatrava Taru Hautala,Hannu Viinikka 0 POIS Heimo Hongisto
17 309 lkwsn Neea von Walhalla Kasila Tanja 0 POIS Heimo Hongisto


18 310 lkssn Nortin Luomus Pertti Kovanen 76 NUO2 Tomi Kippo
18 311 lkssu Meracus Lancelot Liisa Laajalahti 51 NUO0 Tomi Kippo
18 312 bren Kotokiven Lilium Harri Hiltunen 33 NUO0 Tomi Kippo
18 313 bren Caffiinan Flora Viuhko Emmi 61 NUO2 Tomi Kippo
18 314 lkssn Ylisakian Ballerina Antti Mäkynen,Tiina Pakarinen 81 NUI1 Tomi Kippo
18 315 lkssn Pictan Josephine Mirka Tossavainen 25 NUO0 Tomi Kippo
18 316 lkssn Mimosa Perttu Nihti 0 POIS Tomi Kippo


19 317 lkssu Ramones Moon Eyes Tero-Pekka Marttila 65 NUO2 Antti Moilanen
19 318 breu Snow Grouse's Burning Sky Paula Leppänen 8 NUO0 Antti Moilanen
19 319 lkssn Ylisakian BRIM Tomi ja Heli Karhu 28 NUO0 Antti Moilanen
19 320 lkssu Pictan Jimmy Eevastiina Hyyrynen 30 NUO0 Antti Moilanen
19 321 lkssu Iivari Ville Laitinen 23 NUO0 Antti Moilanen
19 322 lkssu Outavainun Leisku Ari-Pekka Ylilehto 67 NUO2 Antti Moilanen
19 323 lkwsn Fenomena Team (FCI) Rumour Has It At GottaGo Johanna Mustajärvi 63 NUO2 Antti Moilanen


20 324 lkssu Ylisakian Bohemian Saku Sell 35 NUO0 Jussi Suomaa
20 325 lkssu Sorsalammen Sierra Sami Nyman 25 NUO0 Jussi Suomaa
20 326 lkssn Romance Moon Eyes Kaisa Nieminen 0 POIS Jussi Suomaa
20 327 bsn Nette du pech du cayrol Iida Vesanto 0 POIS Jussi Suomaa
20 328 lkssn Pictan Jolene Kolehmainen Juha ja Anna-Leena 23 NUO0 Jussi Suomaa
20 329 lkuvn Tiszatáji Vadás Fröken Fräken Annica Reini,Kim Åstrand 29 NUO0 Jussi Suomaa
20 330 lkssn Meracus Monza Ari Järvenpää 34 NUO0 Jussi Suomaa


21 331 lkssu Eräsissin Eetu Simonsson Harry 25 NUO0 Jouni Kilpimaa
21 332 lkssn Henkan Xante Chocolate Paakki, Tiina ja Antti 33 NUO0 Jouni Kilpimaa
21 333 lkssn Terrisuon Destiny Ilkka Mäkinen 22 NUO0 Jouni Kilpimaa
21 334 lkwsn Korkean Kulman Heta Janne Tolppala 39 NUO0 Jouni Kilpimaa
21 335 lkssu Outavainun Lars-Leevi Jouni Vähäkangas 0 POIS Jouni Kilpimaa
21 336 lkssn Beatrix vom Nordlicht Elina Luukkainen 0 POIS Jouni Kilpimaa
21 337 lkssu Riistapellon Iivo Jaana ja Perttu Aarniolehto 25 NUO0 Jouni Kilpimaa
21 380 lkssu Riekkohaun Frodo Sakari Ojala 25 NUO0 Heikki Nygren


22 338 breu Van’t Passant Nightwish Sami Purmonen 8 NUO0 Olavi Sirviö
22 339 lkssu Nortin Leego Pekka Leppänen 34 NUO0 Olavi Sirviö
22 340 lkssn Outavainun Kata Olavi Rajala 34 NUO0 Olavi Sirviö
22 341 lkssn Pictan Iiris Ojaniemi Kati 29 NUO0 Olavi Sirviö
22 342 breu Van't Passant Nippe Kimmo Hujala 35 NUO0 Olavi Sirviö
22 343 lkssu Bigpine Roderich Mika Nevalainen 0 POIS Olavi Sirviö
22 344 lkssn Missi Erkki Käsnänen 37 NUO0 Olavi Sirviö
22 381 lkssn Eräsissin Eloiisa Ojala Sakari 41 NUO0 Timo Hakkarainen


23 345 lkssu Sångbergets Ara Sem Timmerbacka 35 NUO0 Raine Jussinmäki
23 346 lkssn Outavainun Kipinä Jenni Karppanen,Kimmo Heikkinen 39 NUO0 Raine Jussinmäki
23 347 lkssn Karpaleton Uni Ari Vastamäki 31 NUO0 Raine Jussinmäki
23 348 lkssn Outavainun Kaisla Jukka Pollari 83 NUO1 Raine Jussinmäki
23 349 lkssn Terrisuon Delete Joanna Pronin,Matti Silvennoinen 22 NUO0 Raine Jussinmäki
23 350 bren Majaniemen Uskomaton Unna Katja Blomberg 36 NUO0 Raine Jussinmäki
23 351 lkssu Eräsissin Edvard Joni Korpinen 23 NUO0 Raine Jussinmäki


24 352 lkssu Vesterin Brunus Arto Aro 41 NUO0 Matti Silvennoinen
24 353 lkssn Teerikujan Unelma Makkonen Sari ja Juhani 61 NUO2 Matti Silvennoinen
24 354 lkssu Charleswood Wesley Jari Koskinen 28 NUO0 Matti Silvennoinen
24 355 breu Majaniemen Urhoollinen Urho Lauri Timgren 38 NUO0 Matti Silvennoinen
24 356 lkssu Meracus Lux Marko Marttinen 31 NUO0 Matti Silvennoinen
24 357 lkssu Teerikujan udo Jari sirviö 39 NUO0 Matti Silvennoinen
24 358 lkssu Karpaleton Untamo Mari Hyypöläinen 37 NUO0 Matti Silvennoinen


25 359 lkssu Karpaleton Ufo Lauri Pohjoismäki 30 NUO0 Juha Järvinen
25 360 lkssn Terrisuon Ditte Minna ja Mikko Savolainen 25 NUO0 Juha Järvinen
25 361 bren Snow Grouse's Burning Soul Hannu Matilainen 83 NUO1 Juha Järvinen
25 362 lkssu Charleswood Wilbur Samu Pekonen 82 NUO1 Juha Järvinen
25 363 lkssu Vesterin Bocca Jyrki Forsman 73 NUO2 Juha Järvinen
25 364 lkssn Pictan Jacqueline Tuija Hietanen 36 NUO0 Juha Järvinen
25 365 lkssn Karpaleton Ulla Arttu Äänismaa 29 NUO0 Juha Järvinen


26 366 bsu Nero Du Bois Des Bouchauds Jussi Kemppi 0 POIS Jukka Hannus
26 367 lkssu Vesterin Brutus Teemu Tuusjärvi 33 NUO0 Jukka Hannus
26 368 lkssn Ylisakian Beatrice Jenni Tuomarmäki 46 NUO3 Jukka Hannus
26 369 lkssn Metsäleimun Dora Moona Ala-Ajos 84 NUO1 Jukka Hannus
26 370 lkssn Vesterin Bremusa Terhi Suominen 68 NUO2 Jukka Hannus
26 371 lkssn Riekkohaun Durasel Sanna Lähde 0 POIS Jukka Hannus
26 372 lkssn Terrisuon Dicte Anita Böök 27 NUO0 Jukka Hannus


27 373 lkssn Könkäänvaaran Kiela Toivo Lahti 23 NUO0 Heikki Nygren
27 374 lkssn Karpaleton Unka Joni ja Mimmu Jamalainen 14 NUO0 Heikki Nygren
27 375 lkssn Pyypellon I.T.Petronilla Tuula Kilpivaara 0 POIS Heikki Nygren
27 376 lkssn Vesterin Bianca Erno Lähteenmäki 25 NUO0 Heikki Nygren
27 377 lkssn Riistapellon Iisa Harju Jukka 45 NUO3 Heikki Nygren
27 378 bren Caffiinan Evelyn Santtu Salonen 20 NUO0 Heikki Nygren
27 379 lkwsu Korkean Kulman Häjy Sanna Leskinen 30 NUO0 Heikki Nygren

Vastaa Viestiin