Junkkari 2014 tulokset

Junkkarin tiedotuskanava

Valvoja: Maarit Seppänen

Vastaa Viestiin
Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Junkkari 2014 tulokset

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 27.9.2014 16:09

Junkkari 2014

1. kkssn Uudenjoen Parta-Piitu / Risto Lassila
2. lkssn Nortin Donna / Teemu Haataja
3. bren Diamond Designed Top Heart / Juha Lappalainen
4. lkssu Bishkek / Tiina Pakarinen ja Antti Mäkynen
5. kkssu Honkatulen Felix / Vesa Latvala


Paljon onnea finaali-viisikolle, sekä muille tuloksia saaneille!

Tulospalvelu kiittää ja kuittaa mukavasta vkonlopusta!
Anu ja Soile





Junkkari 2014 finaalikoirat ovat:

bren Diamond Designed Top Heart / Juha Lappalainen
lkssn Nortin Donna / Teemu Haataja
kkssu Honkatulen Felix / Vesa Latvala
kkssn Uudenjoen Parta-Piitu / Risto Lassila
lkssu Bishkek / Tiina Pakarinen ja Antti Mäkynen


Iltapäivälle jatkavat seuraavat koirat:

kkssu Brunontytön Eino Antti Mukari
lkssn Stallogaisa's Te Jetta Jouni Kankaanpää
kkssn Laajanluovin Wiri Jukka ja Elias Bisi
bren Diamond Designed Top Heart Juha Lappalainen
lkssn Nortin Donna Teemu Haataja
kkssu Honkatulen Felix Vesa Latvala
kkssn Uudenjoen Parta-Piitu Risto Lassila
lkssu Bishkek Tiina Pakarinen ja Antti Mäkynen

Finaali alkaa klo 13.15, jolloin selviää finalistit.
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 29.9.2014 14:38. Yhteensä muokattu 3 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 27.9.2014 18:54

KAER-tulokset lauantailta:

Ykkösen saaneet koirat:

Ryhmä Nro pisteet palkinto tuomari

2 12 kkssn Kitiremun Greta Hagelstam. Leif 85 NUO1 Suomaa Jussi
3 14 kkssu Brunontytön Eino Antti Mukari 91 NUO 1 Rantanen Eija
4 24 kkssu Pitkän SR Jasså Heidi Räsänen 85 NUO 1 Rohkimainen Jukka
7 47 kkssu Mehtuuttajan RX Kassu Juha Ahokas 83 NUO 1 Lundgren Robert
7 46 KKSSU Usvasuon Ylppö Jouni Tirronen 84 NUO 1 Lundgren Robert
8 53 kkssn Laajanluovin Wiri Jukka ja Elias Bisi 84 NUO 1 Granberg Ulf
8 50 kkssn Brunontytön Eeva Juha Pärnänen 97 NUO1 Granberg Ulf
8 98 KKSSN Vintilätuuli BS Mustaruuti Petri Savinainen 84 NUO1 Granberg Ulf
11 71 kkssu Uudenjoen Eri-Elvis Kosti Törölä 81 NUO 1 Hannus Jukka
12 77 kkssn Uudenjoen eri-elli Markus Tölli 81 NUO 1 Pöllänen Heikki
16 110 kkssn Uudenjoen Parta-Piitu Risto Lassila 85 NUO1 Pärssinen Nina 735064
16 109 kkssn Uudenjoen Eri-Erra Risto Lassila 84 NUO 1 Pärssinen Nina
16 108 kkssn Kitiremun Giri Risto Laakso 91 NUO1 Pärssinen Nina
17 117 kkssn Uudenjoen Eri-Essi Sami Pääkkö 81 NUO 1 Kinnunen Tommi
18 123 kkssn Brunontytön Elsa Sipilä Ari & Kukkonen Mervi 82 NUO 1 Lehtinen Ahti
19 132 kkssn Närreen Velho Tuure Woltter 80 NUO 1 Liedes Hannu
20 135 kkss Taikavuoren CS Ara Timo Kinnunen 92 NUO 1 Peltonen Martti
22 151 kkssu Honkatulen Felix Vesa Latvala 80 NUO 1 Hyvönen Aki


TULOKSET RYHMITTÄIN:

Ryhmä Koiran nro. Rotu Nimi PISTEET NUO Tuomari

1 Turkia Aki
1 1 kkssn Vintiläntuuli BS Ruuti 31 NUO 0 Turkia Aki
1 2 kkssu Hietasiinan KN Roope 0 POIS Turkia Aki
1 3 kkssu Aamutuulen Taivaanmyrsky 31 NUO 0 Turkia Aki
1 4 pmsn Kitti von der Pixelerheide 26 NUO 0 Turkia Aki
1 5 pkssn Tetrikorven Brigitte 55 NUO 3 Turkia Aki
1 6 kkss Laajanluovin Vaenukoira 0 POIS Turkia Aki

2 Suomaa Jussi
2 7 pmsn Nummituvan Filippiina 0 POIS Suomaa Jussi
2 8 kkssu Laalanluovin Welmu 31 NUO 0 Suomaa Jussi
2 9 pkssu Tetrikorvan Brando 16 NUO 0 Suomaa Jussi
2 10 pmsu Salontuulen Rova 39 NUO 0 Suomaa Jussi
2 11 kkssn Kitiremun GinGin 52 NUO 3 Suomaa Jussi
2 12 kkssn Kitiremun Greta 85 NUO 1 Suomaa Jussi
2 13 kkssu Usvasuon Yuri 37 NUO 0 Suomaa Jussi

3 Rantanen Eija
3 14 kkssu Brunontytön Eino 92 NUO 1 Rantanen Eija
3 15 kkssn Kitiremun Geri 67 NUO 2 Rantanen Eija
3 16 kkssn Aamutuulen Korona 30 NUO 0 Rantanen Eija
3 17 pmsn Salontuulen Runo 0 POIS Rantanen Eija
3 18 pmsu Niemiapajan Hulk 0 POIS Rantanen Eija
3 19 pkssu Taikasuon Eetu 17 NUO 0 Rantanen Eija
3 20 kkssn Mehtuuttajan RX Kira 41 NUO 0 Rantanen Eija

4 Rohkimainen Jukka
4 21 pmsn Rapula Elle 0 POIS Rohkimainen Jukka
4 22 pmsn Nummituvan Florentiina 33 NUO 0 Rohkimainen Jukka
4 23 kkssu Nortin Sero 36 NUO 0 Rohkimainen Jukka
4 24 kkssu Pitkän SR Jasså 85 NUO 1 Rohkimainen Jukka
4 25 kkssu Vintiläntuuli BS Sampo 51 NUO 3 Rohkimainen Jukka
4 26 pkssn Tetrikorven Brilla 0 POIS Rohkimainen Jukka
4 27 kkssn Pitkän SR Åsa of Lindbiski 35 NUO 0 Rohkimainen Jukka

5 Polvi Raimo
5 28 kkssu Mehtuuttajan RX Kaarle Kustaa 78 NUO 2 Polvi Raimo
5 29 spiu Riekonnaurun Ilpo 56 NUO 3 Polvi Raimo
5 30 kkssn Närreen Vandaali 69 NUO 2 Polvi Raimo
5 31 pmsu Münsterholkens c ela 77 NUO 2 Polvi Raimo
5 32 pmsn Rapula Esteri 33 NUO 0 Polvi Raimo
5 33 kkssn Närreen Vilma 43 NUO 3 Polvi Raimo
5 34 kkssu Mehtuuttajan RX Kunto 77 NUO 2 Polvi Raimo

6 Karppinen Mika
6 35 pmsn Salontuulen Ruka 31 NUO 0 Karppinen Mika
6 36 kkssu Maxi-Tax SS Quu-ukko 55 NUO 3 Karppinen Mika
6 37 kkssn Laajanluovin Warma 0 POIS Karppinen Mika
6 38 pmsn Salontuulen Ruska 0 POIS Karppinen Mika
6 39 kkssn saikkokankaan piitu 20 NUO - Karppinen Mika
6 40 kkssn Kitiremun Ginny 17 NUO 0 Karppinen Mika
6 41 pmsu Fuglevang`s Paco 31 NUO 0 Karppinen Mika

7 Lundgren Robert
7 42 pkssn Taikasuon Eve 57 NUO 0 Lundgren Robert
7 43 kkssn Kitiremun Gina 25 NUO 0 Lundgren Robert
7 44 pmsu Elverdams Ficco 34 NUO 0 Lundgren Robert
7 45 pmsn Niemiapajan Hippu 64 NUO 2 Lundgren Robert
7 46 kkssu Usvasuon Ylppö 84 NUO 1 Lundgren Robert
7 47 kkssu Mehtuuttajan RX Kassu 83 NUO 1 Lundgren Robert
7 48 kkssu Brunontytön Eelis 47 NUO 0 Lundgren Robert

8 Granberg Ulf
8 49 sipsu Rosagrus Induno 39 NUO 0 Granberg Ulf
8 50 kkssn Brunontytön Eeva 97 NUO 1 Granberg Ulf
8 51 kkss uudenjoen parta-pate 57 NUO 3 Granberg Ulf
8 52 pmsn Salontuulen Reeta 0 POIS Granberg Ulf
8 53 kkssn Laajanluovin Wiri 84 NUO 1 Granberg Ulf
8 54 kkssu Laajanluovin Vara-Serti 43 NUO 3 Granberg Ulf
8 98 kkssn Vintilätuuli BS Mustaruuti 84 NUO1 Granberg Ulf

9 Vesanto Kimmo
9 56 kkssn Laajanluovin Wanda 73 NUO 2 Vesanto Kimmo
9 57 pkssu Keiturinvuoren Ara 27 NUO 0 Vesanto Kimmo
9 58 kkssu Uudenjoen Eri-Einstein 33 NUO 0 Vesanto Kimmo
9 59 sipsn Rosagrus Illumina 48 NUO 3 Vesanto Kimmo
9 60 kkssn Pitkän SR Långstrump 33 NUO 0 Vesanto Kimmo
9 61 pmsn Salontuulen Riia 0 POIS Vesanto Kimmo
9 62 kkssu Kitiremun George 25 NUO 0 Vesanto Kimmo

10 Haapanen Jouni
10 63 kkssn Eräopen Olga 49 NUO 3 Haapanen Jouni
10 64 kkssn Mustakallion Iltarusko 75 NUO 2 Haapanen Jouni
10 65 pmsu Salontuulen Rudi 16 NUO 0 Haapanen Jouni
10 66 pmsn Nummituvan Fransiina 75 NUO 2 Haapanen Jouni
10 67 pmsu Nummituvan Felimon 31 NUO 0 Haapanen Jouni
10 68 kkssu Hietasiinan KN Ralle 33 NUO 0 Haapanen Jouni
10 69 kkssn Teerenpelin VM Mila 27 NUO 0 Haapanen Jouni

11 Hannus Jukka
11 70 pmsu Niemiapajan Hessu 36 NUO 0 Hannus Jukka
11 71 kkssu Uudenjoen Eri-Elvis 82 NUO 1 Hannus Jukka
11 72 kkssu Eräopen Ola 50 NUO 3 Hannus Jukka
11 73 kkssn Mehtuuttajan RX Knalli 33 NUO 0 Hannus Jukka
11 74 pmsn Elma 33 NUO 0 Hannus Jukka
11 75 spin Riekonnaurun Ilda 49 NUO 3 Hannus Jukka
11 76 kkssn Hietasiinan KN Riesa 29 NUO 0 Hannus Jukka

12 Pöllänen Heikki
12 77 kkssn Uudenjoen eri-elli 81 NUO 1 Pöllänen Heikki
12 78 pmsu Niemiapajan Hubert 0 POIS Pöllänen Heikki
12 79 kkssu Eräopen Oiva 39 NUO 0 Pöllänen Heikki
12 80 kkssn Hietasiina Siru 51 NUO 3 Pöllänen Heikki
12 81 kkssu Erätököttäjä Dino 0 POIS Pöllänen Heikki
12 82 pmsn Salontuulen Ronja 0 POIS Pöllänen Heikki
12 83 kkss Teerenpelin VS Mosku 35 NUO 0 Pöllänen Heikki

13 Hakkarainen Timo
13 84 kkssu Usvasuon Ylermi POIS Hakkarainen Timo
13 85 kkuvu Zöldmáli Ákos 29 NUO 0 Hakkarainen Timo
13 86 pmsn Rapula Estella 31 NUO 0 Hakkarainen Timo
13 87 kkssu Jakken Last Stand 21 NUO 0 Hakkarainen Timo
13 88 kkssu Uudenjoen Parta-Sutki POIS Hakkarainen Timo
13 89 kkssn Eräopen Opri 17 NUO 0 Hakkarainen Timo
13 90 kkssu Knuutniemen Aristokrat 33 NUO 0 Hakkarainen Timo

14 Loukusa Juha
14 91 kkssu Mehtuuttajan RX Kurko 45 NUO 3 Loukusa Juha
14 92 psu Rämesuon Jänkä 29 NUO 0 Loukusa Juha
14 93 kkssn Närreen Vera 0 POIS Loukusa Juha
14 94 kkssu Brunontytön Eevertti 41 NUO 0 Loukusa Juha
14 95 spiu Riekonnaurun Iikka 51 NUO 3 Loukusa Juha
14 96 kkssu Närreen Vahti-Ukko 41 NUO 0 Loukusa Juha
14 97 pmsu Rapulan Elwood 19 NUO 0 Loukusa Juha

15 Parviainen Markku
15 55 pms Tähtikaltion Bajan 35 NUO 0 Parviainen Markku
15 99 kkssn Pitkän SR Skål 0 POIS Parviainen Markku
15 100 sipsu Rosagrus Imperio 54 NUO 3 Parviainen Markku
15 101 pmsu Tähtikaltion Barut 34 NUO 0 Parviainen Markku
15 102 pkssu Taikasuon Edi 48 NUO 3 Parviainen Markku
15 103 kkssn Kitiremun Gitte 36 NUO 0 Parviainen Markku
15 104 kkssu Nortin Sampo 66 NUO 2 Parviainen Markku

16 Pärssinen Nina
16 105 pkssn Tetrikorven Brenda 25 NUO 0 Pärssinen Nina
16 106 spin Riekonnaurun Isla 71 NUO 2 Pärssinen Nina
16 107 kkssu Usvasuon Yarras 0 POIS Pärssinen Nina
16 108 kkssn Kitiremun Giri 91 NUO 1 Pärssinen Nina
16 109 kkssn Uudenjoen Eri-Erra 84 NUO 1 Pärssinen Nina
16 110 kkssn Uudenjoen Parta-Piitu 85 NUO 1 Pärssinen Nina
16 111 kkssn Usvasuon Ylva 56 NUO 3 Pärssinen Nina
16 kkssu Honkatulen Fetu 43 NUO 3 Pärssinen Nina

17 Kinnunen Tommi
17 112 kkuvu Zöldmáli Zsombi 42 NUO 3 Kinnunen Tommi
17 113 spin Riekonnaurun Imma 54 NUO 3 Kinnunen Tommi
17 114 kkssu Aamutuulen Pohjantuli 17 NUO 0 Kinnunen Tommi
17 115 kkssu Aamutuulen Ruijanvalkea 19 NUO 0 Kinnunen Tommi
17 116 kkssn Laajanluovin Viitapiru 66 NUO 2 Kinnunen Tommi
17 117 kkssn Uudenjoen Eri-Essi 81 NUO 1 Kinnunen Tommi
17 118 pmsn Chira z Bílé Telce 17 NUO 0 Kinnunen Tommi

18 Lehtinen Ahti
18 119 pmsn Nummituvan Filmuriina 34 NUO 0 Lehtinen Ahti
18 120 spiu Riekonnaurun Into 51 NUO 3 Lehtinen Ahti
18 121 kkssn Erätököttäjä Nupu 33 NUO 0 Lehtinen Ahti
18 122 kkssn Hietasiinan kn Milli 0 POIS Lehtinen Ahti
18 123 kkssn Brunontytön Elsa 82 NUO 1 Lehtinen Ahti
18 124 kkssu Uudenjoen Parta-Patu 36 NUO 0 Lehtinen Ahti
18 125 tsn Wanda Rosa Venaticus Major 38 NUO 0 Lehtinen Ahti

19 Liedes Hannu
19 126 kkssu UUDENJOEN ERI-EMPPU POIS Liedes Hannu
19 127 pkssn Janita v. Frochtmannshof POIS Liedes Hannu
19 128 kkssn Alma 33 NUO 0 Liedes Hannu
19 129 kkssn Teerenpelin VM Windy 24 NUO 0 Liedes Hannu
19 130 pmsu Nummituvan Flemming 26 NUO 0 Liedes Hannu
19 131 imsn Via von st. Vit 37 NUO 0 Liedes Hannu
19 132 kkssn Närreen Velho 80 NUO 1 Liedes Hannu

20 Peltonen Martti
20 133 psu Harmageddon of Sea Bird Sanctuary 20 NUO 0 Peltonen Martti
20 134 sipsu Rosagrus Icomino 16 NUO 0 Peltonen Martti
20 135 kkss Taikavuoren CS Ara 92 NUO 1 Peltonen Martti
20 136 kkssn Närreen Vicky 53 NUO 3 Peltonen Martti
20 137 kkssn Jakken Last One 0 POIS Peltonen Martti
20 138 pmsn Salontuulen Ruut 8 NUO 0 Peltonen Martti

21 Suilamo Ari
21 139 kkssn Takkaloimun Säihky 25 NUO 0 Suilamo Ari
21 140 kkssn Erätököttäjä Namu 0 POIS Suilamo Ari
21 141 pmsu Salontuulen Roope 0 POIS Suilamo Ari
21 142 kkssu Teerenpelin Uuno 0 POIS Suilamo Ari
21 143 kkssn Takkaloimun Säde 51 NUO 3 Suilamo Ari
21 144 spin Riekonnaurun Ingrid 25 NUO 0 Suilamo Ari
21 145 kkssn Mehtuuttajan RX Kirppu 77 NUO 2 Suilamo Ari

22 Hyvönen Aki
22 146 pkssu etrikorven Broidi 38 NUO 0 Hyvönen Aki
22 147 kkssn Kitiremun Gira 31 NUO 0 Hyvönen Aki
22 148 kkssn Hedängens Ariel 8 NUO 0 Hyvönen Aki
22 149 kkssn Pitkän SR Trololå 70 NUO 2 Hyvönen Aki
22 150 pmsu Niemiapajan Hoki 25 NUO 0 Hyvönen Aki
22 151 kkssu Honkatulen Felix 80 NUO 1 Hyvönen Aki

23 Mäkelä Jukka
23 152 psn Rämesuon Etiäinen 0 POIS Mäkelä Jukka
23 153 pmsu Niemiapajan Huugo 41 NUO 0 Mäkelä Jukka
23 154 kkssn Teerenpelin VS Venla 26 NUO 0 Mäkelä Jukka
23 155 kkssu Pitkän SR Heidå 65 NUO 2 Mäkelä Jukka
23 156 kkssn Nortin Siiri 28 NUO 0 Mäkelä Jukka
23 157 kkssn Metsäluovin Riitu 68 NUO 2 Mäkelä Jukka


Lauantain ulkomuotokatselmuksen tulokset:
Koirat, jotka pääsivät jatkoon merkitty +

158 breu Ideal Du Marais De Saintonge ERI + PU 1 ROP
159 lkssu Pictan Figaro EH
160 lkssu Metis moon Eyes ERI +
161 lkuvn Gamemakers Aingeal ERI + PN3
162 bren Yavanna's Sophie
163 lkssu Pictan Fabian ERI + PU1 VSP
164 lkssu Charleswood Rio EH


165 lkssu Nortin Dante ERI
166 lkssu Kieppisuon SA Kapu HYL
167 lkuvn Sugár Orgona of Hungary ERI + PN 1 VSP
168 bren Van't Passant Ishtar T
169 lkssn Kotalan Ava ERI +
170 lkuvn Riistavaaran Taru EH
171 lkssn Kieppisuon SA Maisa ERI +


172 lkssu Tito von der Jydebek EH
173 lkssu Meracus Fendi/Osku ERI + PU3
174 lkssu Nardus Orient Express ERI +
175 lkssn Meracus Fiamma T
176 lkwsu Metsätien Pyry H
177 lkssn Meracus Elegia POIS
178 lkuvu Gamemakers Arran H


179 lkssn Ujosuon Hilla ERI +
180 bren Divine Dice Top Heart EH
181 lkuvn Gamemakers April ERI + PN2
182 lkssn Junkman's Cindy H
183 lkssu Kolkinkosken DT Nando H
184 lkssu Kieppisuon SA Von Herbert ERI
185 lkssu Gironin Hermosaha EH


186 lkssu Junkman's Chaplin POIS
187 lkuvu Riistavaaran Tykki POIS
188 lkssu Pictan Frank ERI
189 lkssu Charleswood Raymond ERI
190 lkssu Meracus Fouga POIS
191 lkssn Metsäleimun Isla H
192 bre Yavanna's Suzette ERI


193 lkssu Alajoen Lightning POIS
194 lkss Alajoen Lancelot EH
195 breu Taikamäen Derek POIS
196 lkssu Metsäleimun Idefix POIS
197 lkssu Vinterlandets Kool "Capo" HYL
198 lkssu Charleswood Russel EH
199 lkuvu Riistavaaran Torsti POIS


200 lkssu Pyrytunturin Mörkö EH
201 lkssu Meracus Fanta POIS
202 bren Majaniemen Perfect Dream ERI + PN3
203 lkwsn Teamdiva's Wildest Dreams HYL
204 lkuvu Pekko T
205 lkssn Kuoppamäen Bella ERI
206 lkssn Meracus Fleur ERI + PN1 ROP


207 lkwsn Harmaahallan High Peak EH
208 lkssu Metsosuon Ike EH
209 lkssn Meracus Eischa ERI
210 breu MajaniemenProbable Dream POIS
211 lkssn Pyypellon Anette H
212 lkssn Alajoen Lotus EH
213 lkssu Gironin Peltiheikki H


214 lkssu Junkman's Conan H
215 lkss Ujonsuon Hani EH
216 lkwsn GottaGo Crème Brûlée EH
217 lkssn Metsäleimun Inka POIS
218 lkssn Junkman`s Carela H
219 lkssu Meracus Escada ERI
220 bren Taikamäen Debi ERI + PN2


221 lkssn Pyrytunturin Muusa EH
222 bren Majaniemen Passion Dream HYL
223 lkssu Kieppisuon SA Oiva ERI
224 lkuvu Gamemakers Amazer. Romeo ERI
225 lkssn Stallogaisa's Te Jetta ERI +
226 lkssu Tailstar´s SK Aku POIS
227 breu Majaniemen Pleasure Dream EH


228 breu D'alpha Umi Et Sigma Oct POIS
229 bren Diamond Designed Top Heart ERI + PN1 VSP
230 lkssn Junkman's Chili T
231 lkssn Gironin Telamiina ERI +
232 lkssu Nortin Don H
233 lkssn Junkman´s Caro T
234 lkssu Pyrytunturin Myrsky H


235 lkssu Pyrytunturin Mocha POIS
236 lkssu Riekkohaun Eetu ERI +
237 lkuvn Riistavaaran Tinka ERI
238 bren Pigeon Bisset Aida H
239 lkssu Tailstar´s SK Cappuccino EH
240 lkssu Tailstar´s SK Kontaktori EH
241 lkssn Nortin Dana ERI +


242 lkssn Kotalan Apri ERI +
243 lkssn Qatherine Silesia ERI
244 lkssu Alajoen Leonardo H
245 lkwsu Harmaahallan High Energy EH
246 bbsn Inari de la Pierre d`or ERI + PU 1 ROP
247 lkwsn Hot Shoot´s Malin ERI
248 bbsn Isadora de la vallee de shan kara EH


249 lkuvu Gamemakers Allrounder ERI + PU 1 ROP
250 lkssn Könkäänvaaran Isrose EH
251 bren Majaniemen Precure Dream HYL
252 lkssn Junkman´s Ceri POIS
253 lkssu Purytunturin Macho POIS
254 lkssn Riekkohaun Ellu POIS
255 pkwsu Dragonghost Better Than U Think ERI + PU 1 ROP


256 bren Caffiinan Adele HYL
257 lkssu Metsosuon Ikor H
258 lkssn Charleswood Rhonda ERI +
259 bren Majaniemen Pearly Dream H
260 lkssu Nortin Daniel EH
261 lkssu Meracus Emir ERI +
262 lkssu Charleswood Rebel ERI


263 lkssn Nardus observant Olga ERI + PN2
264 lkssu Pictan Freud ERI
265 lkssu Kieppisuon SA Leo ERI +
266 breu Kuurakairan Metku H
267 lkssu Vinterlandets Kåre ERI +
268 lkssn BRUN-HEIM ERITA ERI +
269 lkwsu Gottago august coq au vin EH


270 lkssu Pyypellon Alexi POIS
271 lkuv Gamemakers Ardan ERI + PU 2
272 lkssn Metsosuon Inna EH
273 pkwsn Dragonghost Be Unbreakable Dream POIS
274 lkssn Ujosuon Heinä POIS
275 lkssn Meracus Filippa H
276 lkssu Ujosuon Huurre EH


277 lkssu Riekkohaun Edi-Sisu EH
278 lkssn Meracus Felicia ERI
279 lkssn Meracus Faith ERI +
280 lkssu Finish II z Czarnego Dworu H
281 breu Majaniemen Prized Dream EH
282 lkssn Meracus Ellesse ERI +
283 bren Kenia HYL


284 pkwsu Aavetunturin Sokosti ERI
285 lkssn Nortin Dina ERI
286 lkssu Cliff Vom Perlbachtal H
287 lkssn Kieppisuon SA Assi HYL
288 lkssn Metsosuon Irka POIS
289 lkssu Rambo EH


290 lkuvu Riistavaaran Tico H
291 lkssn Kieppisuon SA Liinu ERI + PN3
292 lkssn Riekkohaun Ella ERI
293 pkwsn Dragonghost Be Amazed What U Got EH
294 lkssn Pictan Firenze ERI +
295 lkssu Pawle Silesia ERI +


296 lkuvn Riistavaaran Tuike POIS
297 lkssu Charleswood Rabalder EH
298 lkssn Nortin Donna EH
299 lkssn Riekkohaun Esmeralda ERI
300 lkssu ujosuon halti ERI +
301 lkssu Bishkek ERI + PU2


302 lkss Kolkinkosken Dt Norton ERI
303 lkssn Nardus Odessa ERI + PN4
304 lkssu Kolkinkosken DT Nuka EH
305 lkssu Kolkinkosken DT Napoleon H
306 lkssu Pictan Fero ERI + PU4
307 lkuvn Leni POIS


308 breu Ilo D'alpha Umi Et Sigma Oct H
309 lkssu Heppu EH
310 lkssn Riekkohaun Evita EH
311 lkssu Metsosuon Irko H
312 bren Majaniemen precious dream H
313 lkssn Pictan Fara ERI +
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 1.10.2014 07:57. Yhteensä muokattu 3 kertaa.

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 28.9.2014 16:21

BIS 1 KARKEAKARVAINEN SAKSANSEISOJA 155 Pitkän SR Heidå Ville Kinnunen

BIS 2 TSEKINSEISOJA 125 Wanda Rosa Venaticus Major Suhonen Simo & Terttu

BIS 3 LYHYTKARVAINEN SAKSANSEISOJA 206 Meracus Fleur Sami ja Miia Salo

BIS 4 LYHYTKARVAINEN UNKARINVIZSLA 249 Gamemakers Allrounder Kähtävä Henri ja Suvi


Ulkomuotokatselmus sunnuntai: Jatkoon menevät koriat merkitty +


Koiran nro. Rotu Nimi UK HUOM


1 kkssn Vintiläntuuli BS Ruuti EH
2 kkssu Hietasiinan KN Roope POIS
3 kkssu Aamutuulen Taivaanmyrsky EH
4 pmsn Kitti von der Pixelerheide T
5 pkssn Tetrikorven Brigitte ERI
6 kkss Laajanluovin Vaenukoira POIS


7 pmsn Nummituvan Filippiina POIS
8 kkssu Laalanluovin Welmu H
9 pkssu Tetrikorvan Brando POIS
10 pmsu Salontuulen Rova ERI +
11 kkssn Kitiremun GinGin ERI
12 kkssn Kitiremun Greta ERI
13 kkssu Usvasuon Yuri ERI + PU 2


14 kkssu Brunontytön Eino H
15 kkssn Kitiremun Geri EH
16 kkssn Aamutuulen Korona ERI
17 pmsn Salontuulen Runo HYL
18 pmsu Niemiapajan Hulk POIS
19 pkssu Taikasuon Eetu ERI + PU 1 VSP
20 kkssn Mehtuuttajan RX Kira ERI +


21 pmsn Rapula Elle POIS
22 pmsn Nummituvan Florentiina EH
23 kkssu Nortin Sero H
24 kkssu Pitkän SR Jasså ERI +
25 kkssu Vintiläntuuli BS Sampo EH
26 pkssn Tetrikorven Brilla H
27 kkssn Pitkän SR Åsa of Lindbiski POIS


28 kkssu Mehtuuttajan RX Kaarle Kustaa EH
29 spiu Riekonnaurun Ilpo EH
30 kkssn Närreen Vandaali ERI
31 pmsu Münsterholkens c ela T
32 pmsn Rapula Esteri EH
33 kkssn Närreen Vilma ERI +
34 kkssu Mehtuuttajan RX Kunto EH


35 pmsn Salontuulen Ruka H
36 kkssu Maxi-Tax SS Quu-ukko ERI
37 kkssn Laajanluovin Warma POIS
38 pmsn Salontuulen Ruska POIS
39 kkssn saikkokankaan piitu H
40 kkssn Kitiremun Ginny H
41 pmsu Fuglevang`s Paco POIS


42 pkssn Taikasuon Eve H
43 kkssn Kitiremun Gina ERI
44 pmsu Elverdams Ficco H
45 pmsn Niemiapajan Hippu H
46 kkssu Usvasuon Ylppö ERI + PU 3
47 kkssu Mehtuuttajan RX Kassu ERI + PU 4
48 kkssu Brunontytön Eelis ERI


49 sipsu Rosagrus Induno EH
50 kkssn Brunontytön Eeva ERI +
51 kkss uudenjoen parta-pate EH
52 pmsn Salontuulen Reeta POIS
53 kkssn Laajanluovin Wiri ERI +
54 kkssu Laajanluovin Vara-Serti H
98 kkssn Vintilätuuli BS Mustaruuti H


56 kkssn Laajanluovin Wanda ERI +
57 pkssu Keiturinvuoren Ara ERI + PU 3
58 kkssu Uudenjoen Eri-Einstein ERI
59 sipsn Rosagrus Illumina EH
60 kkssn Pitkän SR Långstrump ERI + PN 2
61 pmsn Salontuulen Riia T
62 kkssu Kitiremun George ERI +


63 kkssn Eräopen Olga H
64 kkssn Mustakallion Iltarusko ERI +
65 pmsu Salontuulen Rudi T
66 pmsn Nummituvan Fransiina EH
67 pmsu Nummituvan Felimon EH
68 kkssu Hietasiinan KN Ralle ERI
69 kkssn Teerenpelin VM Mila H


70 pmsu Niemiapajan Hessu EH
71 kkssu Uudenjoen Eri-Elvis EH
72 kkssu Eräopen Ola H
73 kkssn Mehtuuttajan RX Knalli ERI
74 pmsn Elma H
75 spin Riekonnaurun Ilda ERI + PN1 ROP
76 kkssn Hietasiinan KN Riesa ERI +


77 kkssn Uudenjoen eri-elli H
78 pmsu Niemiapajan Hubert POIS
79 kkssu Eräopen Oiva T
80 kkssn Hietasiina Siru H
81 kkssu Erätököttäjä Dino POIS
82 pmsn Salontuulen Ronja POIS
83 kkss Teerenpelin VS Mosku ERI


84 kkssu Usvasuon Ylermi POIS
85 kkuvu Zöldmáli Ákos ERI + PU 2
86 pmsn Rapula Estella ERI +
87 kkssu Jakken Last Stand H
88 kkssu Uudenjoen Parta-Sutki POIS
89 kkssn Eräopen Opri T
90 kkssu Knuutniemen Aristokrat POIS


91 kkssu Mehtuuttajan RX Kurko EH
92 psu Rämesuon Jänkä EH
93 kkssn Närreen Vera POIS
94 kkssu Brunontytön Eevertti EH
95 spiu Riekonnaurun Iikka EH
96 kkssu Närreen Vahti-Ukko H
97 pmsu Rapulan Elwood H


55 pms Tähtikaltion Bajan H
99 kkssn Pitkän SR Skål EH
100 sipsu Rosagrus Imperio ERI + PU 1 ROP
101 pmsu Tähtikaltion Barut T
102 pkssu Taikasuon Edi H
103 kkssn Kitiremun Gitte T
104 kkssu Nortin Sampo ERI +


105 pkssn Tetrikorven Brenda ERI + PN1 ROP
106 spin Riekonnaurun Isla ERI PN 2
107 kkssu Usvasuon Yarras POIS
108 kkssn Kitiremun Giri ERI
109 kkssn Uudenjoen Eri-Erra ERI +
110 kkssn Uudenjoen Parta-Piitu ERI +
111 kkssn Usvasuon Ylva ERI + PN 1 VSP
kkssu Honkatulen Fetu H


112 kkuvu Zöldmáli Zsombi ERI + PU 1 ROP
113 spin Riekonnaurun Imma ERI +
114 kkssu Aamutuulen Pohjantuli ERI
115 kkssu Aamutuulen Ruijanvalkea ERI
116 kkssn Laajanluovin Viitapiru H
117 kkssn Uudenjoen Eri-Essi H
118 pmsn Chira z Bílé Telce H


119 pmsn Nummituvan Filmuriina EH
120 spiu Riekonnaurun Into HYL
121 kkssn Erätököttäjä Nupu POIS
122 kkssn Hietasiinan kn Milli POIS
123 kkssn Brunontytön Elsa EH
124 kkssu Uudenjoen Parta-Patu H
125 tsn Wanda Rosa Venaticus Major ERI + PN 1 ROP


126 kkssu UUDENJOEN ERI-EMPPU POIS
127 pkssn Janita v. Frochtmannshof POIS
128 kkssn Alma ERI
129 kkssn Teerenpelin VM Windy EH
130 pmsu Nummituvan Flemming ERI + PU 1 ROP
131 imsn Via von st. Vit EH
132 kkssn Närreen Velho EH


133 psu Harmageddon of Sea Bird Sanctuary ERI
134 sipsu Rosagrus Icomino H
135 kkss Taikavuoren CS Ara EH
136 kkssn Närreen Vicky EH
137 kkssn Jakken Last One POIS
138 pmsn Salontuulen Ruut H


139 kkssn Takkaloimun Säihky ERI
140 kkssn Erätököttäjä Namu POIS
141 pmsu Salontuulen Roope POIS
142 kkssu Teerenpelin Uuno POIS
143 kkssn Takkaloimun Säde T
144 spin Riekonnaurun Ingrid H
145 kkssn Mehtuuttajan RX Kirppu EH


146 pkssu Tetrikorven Broidi ERI + PU 2
147 kkssn Kitiremun Gira H
148 kkssn Hedängens Ariel POIS
149 kkssn Pitkän SR Trololå EH
150 pmsu Niemiapajan Hoki EH
151 kkssu Honkatulen Felix EH


152 psn Rämesuon Etiäinen H
153 pmsu Niemiapajan Huugo H
154 kkssn Teerenpelin VS Venla ERI + PN 3
155 kkssu Pitkän SR Heidå ERI + PU 1 ROP
156 kkssn Nortin Siiri ERI + PN 4
157 kkssn Metsäluovin Riitu EH

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 28.9.2014 18:03

SUNNUNTAIN KAER TULOKSET

YKKÖSEN SAANEET

1 159 lkssu Pictan Figaro Alpo Kautonen 89 NUO 1 Kinnunen Tommi
4 179 lkssn Ujosuon Hilla Erno Lindroos 92 NUO 1 Haapanen Jouni
4 181 lkuvn Gamemakers April Hannele Tammivuori 84 NUO 1 Haapanen Jouni
8 211 lkssn Pyypellon Anette Jari Prinkkilä 92 NUO 1 Lundgren Robert
10 225 lkssn Stallogaisa's Te Jetta Jouni Kankaanpää 87 NUO 1 Pöllänen Heikki
11 229 bren Diamond Designed Top Heart Juha Lappalainen 85 NUO 1 Karppinen Mika
14 250 lkssn Könkäänvaaran Isrose Lasse Riski 88 NUO 1 Rantanen Eija
18 281 breu Majaniemen Prized Dream Rauno Kaipainen 81 NUO 1 Hakkarainen Timo
21 301 lkssu Bishkek Tiina Pakarinen ja Antti Mäkynen 92 NUO 1 Vesanto Kimmo
21 300 lkssu ujosuon halti Tero Värikoski 85 NUO 1 Vesanto Kimmo
21 298 lkssn Nortin Donna Teemu Haataja 82 NUO 1 Vesanto Kimmo
23 313 lkssn Pictan Fara Ville Maijanen 81 NUO 1 Mäkelä Jukka


Tulokset ryhmittäin


158 breu Ideal Du Marais De Saintonge ERI + PU 1 ROP 8 NUO 0 Kinnunen Tommi
159 lkssu Pictan Figaro EH 89 NUO 1 Kinnunen Tommi
160 lkssu Metis moon Eyes ERI + 40 NUO 3 Kinnunen Tommi
161 lkuvn Gamemakers Aingeal ERI + PN3 31 NUO 0 Kinnunen Tommi
162 bren Yavanna's Sophie 34 NUO 0 Kinnunen Tommi
163 lkssu Pictan Fabian ERI + PU1 VSP 17 NUO 0 Kinnunen Tommi
164 lkssu Charleswood Rio EH 49 NUO 3 Kinnunen Tommi


165 lkssu Nortin Dante ERI 43 NUO 0 Pärssinen Nina
166 lkssu Kieppisuon SA Kapu HYL 43 NUO 3 Pärssinen Nina
167 lkuvn Sugár Orgona of Hungary ERI + PN 1 VSP 8 NUO 0 Pärssinen Nina
168 bren Van't Passant Ishtar T 65 NUO 2 Pärssinen Nina
169 lkssn Kotalan Ava ERI + 31 NUO 0 Pärssinen Nina
170 lkuvn Riistavaaran Taru EH 8 NUO 0 Pärssinen Nina
171 lkssn Kieppisuon SA Maisa ERI + 36 NUO 0 Pärssinen Nina


172 lkssu Tito von der Jydebek EH 31 NUO 0 Suilamo Ari
173 lkssu Meracus Fendi/Osku ERI + PU3 31 NUO 0 Suilamo Ari
174 lkssu Nardus Orient Express ERI + 25 NUO 0 Suilamo Ari
175 lkssn Meracus Fiamma T 67 NUO 2 Suilamo Ari
176 lkwsu Metsätien Pyry H 11 NUO 0 Suilamo Ari
177 lkssn Meracus Elegia POIS 0 POIS Suilamo Ari
178 lkuvu Gamemakers Arran H 54 NUO 3 Suilamo Ari


179 lkssn Ujosuon Hilla ERI + 92 NUO 1 Haapanen Jouni
180 bren Divine Dice Top Heart ERI 38 NUO 0 Haapanen Jouni
181 lkuvn Gamemakers April ERI + PN2 84 NUO 1 Haapanen Jouni
182 lkssn Junkman's Cindy H 17 NUO 0 Haapanen Jouni
183 lkssu Kolkinkosken DT Nando H 31 NUO 0 Haapanen Jouni
184 lkssu Kieppisuon SA Von Herbert ERI 17 NUO 0 Haapanen Jouni
185 lkssu Gironin Hermosaha EH 56 NUO 3 Haapanen Jouni


186 lkssu Junkman's Chaplin POIS POIS Turkia Aki
187 lkuvu Riistavaaran Tykki POIS 0 POIS Turkia Aki
188 lkssu Pictan Frank ERI 75 NUO 2 Turkia Aki
189 lkssu Charleswood Raymond ERI 47 NUO 3 Turkia Aki
190 lkssu Meracus Fouga POIS 0 POIS Turkia Aki
191 lkssn Metsäleimun Isla H 52 NUO 3 Turkia Aki
192 bre Yavanna's Suzette ERI 8 NUO 0 Turkia Aki


193 lkssu Alajoen Lightning POIS 0 POIS Suomaa Jussi
194 lkss Alajoen Lancelot EH 49 NUO0 Suomaa Jussi
195 breu Taikamäen Derek POIS 0 POIS Suomaa Jussi
196 lkssu Metsäleimun Idefix POIS POIS Suomaa Jussi
197 lkssu Vinterlandets Kool "Capo" HYL 8 NUO 0 Suomaa Jussi
198 lkssu Charleswood Russel EH 43 NUO 0 Suomaa Jussi
199 lkuvu Riistavaaran Torsti POIS 0 POIS Suomaa Jussi


200 lkssu Pyrytunturin Mörkö EH 73 NUO 2 Rohkimainen Jukka
201 lkssu Meracus Fanta POIS 70 NUO 2 Rohkimainen Jukka
202 bren Majaniemen Perfect Dream ERI + PN2 63 NUO 2 Rohkimainen Jukka
203 lkwsn Teamdiva's Wildest Dreams HYL 20 NUO 0 Rohkimainen Jukka
204 lkuvu Pekko T 49 NUO 3 Rohkimainen Jukka
205 lkssn Kuoppamäen Bella ERI 28 NUO 0 Rohkimainen Jukka
206 lkssn Meracus Fleur ERI + PN1 ROP 0 NUO Rohkimainen Jukka
NUO

207 lkwsn Harmaahallan High Peak EH 60 NUO 2 Lundgren Robert
208 lkssu Metsosuon Ike EH 38 NUO 0 Lundgren Robert
209 lkssn Meracus Eischa ERI NUO - Lundgren Robert
210 breu MajaniemenProbable Dream POIS 0 POIS Lundgren Robert
211 lkssn Pyypellon Anette H 92 NUO 1 Lundgren Robert
212 lkssn Alajoen Lotus EH 0 POIS Lundgren Robert
213 lkssu Gironin Peltiheikki H 76 NUO 2 Lundgren Robert


214 lkssu Junkman's Conan H 28 NUO 0 Polvi Raimo
215 lkss Ujonsuon Hani EH 36 NUO 0 Polvi Raimo
216 lkwsn GottaGo Crème Brûlée EH 32 NUO 0 Polvi Raimo
217 lkssn Metsäleimun Inka POIS 0 POIS Polvi Raimo
218 lkssn Junkman`s Carela H 33 NUO 0 Polvi Raimo
219 lkssu Meracus Escada ERI 56 NUO 3 Polvi Raimo
220 bren Taikamäen Debi ERI + PN3 49 NUO 3 Polvi Raimo


221 lkssn Pyrytunturin Muusa EH 39 NUO 0 Pöllänen Heikki
222 bren Majaniemen Passion Dream HYL 42 NUO 0 Pöllänen Heikki
223 lkssu Kieppisuon SA Oiva ERI 9 NUO 0 Pöllänen Heikki
224 lkuvu Gamemakers Amazer. Romeo ERI 35 NUO 0 Pöllänen Heikki
225 lkssn Stallogaisa's Te Jetta ERI + 87 NUO 1 Pöllänen Heikki
226 lkssu Tailstar´s SK Aku POIS 0 POIS Pöllänen Heikki
227 breu Majaniemen Pleasure Dream EH 14 NUO 0 Pöllänen Heikki


228 breu D'alpha Umi Et Sigma Oct POIS 0 POIS Karppinen Mika
229 bren Diamond Designed Top Heart ERI + PN1 VSP 85 NUO 1 Karppinen Mika
230 lkssn Junkman's Chili T 19 NUO 0 Karppinen Mika
231 lkssn Gironin Telamiina ERI + 69 NUO 2 Karppinen Mika
232 lkssu Nortin Don H 49 NUO 3 Karppinen Mika
233 lkssn Junkman´s Caro T 25 NUO 3 Karppinen Mika
234 lkssu Pyrytunturin Myrsky H 77 NUO 2 Karppinen Mika


235 lkssu Pyrytunturin Mocha POIS 0 POIS Salo Sami
236 lkssu Riekkohaun Eetu ERI + 31 NUO 0 Salo Sami
237 lkuvn Riistavaaran Tinka ERI 48 NUO 3 Salo Sami
238 bren Pigeon Bisset Aida H 8 NUO 0 Salo Sami
239 lkssu Tailstar´s SK Cappuccino EH 14 NUO 0 Salo Sami
240 lkssu Tailstar´s SK Kontaktori EH 14 NUO 0 Salo Sami
241 lkssn Nortin Dana ERI + 68 NUO 2 Salo Sami


242 lkssn Kotalan Apri ERI + 0 POIS Parviainen Markku
243 lkssn Qatherine Silesia ERI 28 NUO 0 Parviainen Markku
244 lkssu Alajoen Leonardo H 36 NUO 0 Parviainen Markku
245 lkwsu Harmaahallan High Energy EH 22 NUO 0 Parviainen Markku
246 bbsn Inari de la Pierre d`or ERI + PU 1 ROP 33 NUO 0 Parviainen Markku
247 lkwsn Hot Shoot´s Malin ERI 35 NUO 0 Parviainen Markku
248 bbsn Isadora de la vallee de shan kara EH 28 NUO 0 Parviainen Markku


249 lkuvu Gamemakers Allrounder ERI + PU 1 ROP 74 NUO 2 Rantanen Eija
250 lkssn Könkäänvaaran Isrose EH 88 NUO 1 Rantanen Eija
251 bren Majaniemen Precure Dream HYL 28 NUO 0 Rantanen Eija
252 lkssn Junkman´s Ceri POIS 0 POIS Rantanen Eija
253 lkssu Purytunturin Macho POIS POIS Rantanen Eija
254 lkssn Riekkohaun Ellu POIS POIS Rantanen Eija
255 pkwsu Dragonghost Better Than U Think ERI + PU 1 ROP 38 NUO 0 Rantanen Eija


256 bren Caffiinan Adele HYL 0 POIS Lehtinen Ahti
257 lkssu Metsosuon Ikor H 36 NUO 0 Lehtinen Ahti
258 lkssn Charleswood Rhonda ERI + 77 NUO 2 Lehtinen Ahti
259 bren Majaniemen Pearly Dream H 37 NUO 0 Lehtinen Ahti
260 lkssu Nortin Daniel EH 22 NUO 0 Lehtinen Ahti
261 lkssu Meracus Emir ERI + 55 NUO 3 Lehtinen Ahti
262 lkssu Charleswood Rebel ERI 0 POIS Lehtinen Ahti


263 lkssn Nardus observant Olga ERI + PN2 48 NUO 3 Liedes Hannu
264 lkssu Pictan Freud ERI 17 NUO 0 Liedes Hannu
265 lkssu Kieppisuon SA Leo ERI + 17 NUO 0 Liedes Hannu
266 breu Kuurakairan Metku H 43 NUO 3 Liedes Hannu
267 lkssu Vinterlandets Kåre ERI + 11 NUO 0 Liedes Hannu
268 lkssn BRUN-HEIM ERITA ERI + 69 NUO 2 Liedes Hannu
269 lkwsu Gottago august coq au vin EH 17 NUO 0 Liedes Hannu


270 lkssu Pyypellon Alexi POIS 0 POIS Loukusa Juha
271 lkuv Gamemakers Ardan ERI + PU 2 31 NUO 0 Loukusa Juha
272 lkssn Metsosuon Inna EH 39 NUO 0 Loukusa Juha
273 pkwsn Dragonghost Be Unbreakable Dream POIS 0 POIS Loukusa Juha
274 lkssn Ujosuon Heinä POIS 0 POIS Loukusa Juha
275 lkssn Meracus Filippa H 33 NUO 0 Loukusa Juha
276 lkssu Ujosuon Huurre EH 69 NUO 2 Loukusa Juha


277 lkssu Riekkohaun Edi-Sisu EH 21 NUO 0 Hakkarainen Timo
278 lkssn Meracus Felicia ERI 53 NUO 2 Hakkarainen Timo
279 lkssn Meracus Faith ERI + 0 POIS Hakkarainen Timo
280 lkssu Finish II z Czarnego Dworu H 0 POIS Hakkarainen Timo
281 breu Majaniemen Prized Dream EH 81 NUO 1 Hakkarainen Timo
282 lkssn Meracus Ellesse ERI + 75 NUO 2 Hakkarainen Timo
283 bren Kenia HYL 8 NUO 0 Hakkarainen Timo


284 pkwsu Aavetunturin Sokosti ERI 17 NUO 0 Hannus Jukka
285 lkssn Nortin Dina ERI 8 NUO 0 Hannus Jukka
286 lkssu Cliff Vom Perlbachtal H 37 NUO 0 Hannus Jukka
287 lkssn Kieppisuon SA Assi HYL 23 NUO 0 Hannus Jukka
288 lkssn Metsosuon Irka POIS 0 POIS Hannus Jukka
289 lkssu Rambo EH 30 NUO 0 Hannus Jukka


290 lkuvu Riistavaaran Tico H 8 NUO 0 Peltonen Martti
291 lkssn Kieppisuon SA Liinu ERI + PN3 17 NUO 0 Peltonen Martti
292 lkssn Riekkohaun Ella ERI 43 NUO 3 Peltonen Martti
293 pkwsn Dragonghost Be Amazed What U Got EH 10 NUO 0 Peltonen Martti
294 lkssn Pictan Firenze ERI + 69 NUO 2 Peltonen Martti
295 lkssu Pawle Silesia ERI + 62 NUO 2 Peltonen Martti


296 lkuvn Riistavaaran Tuike POIS 0 POIS Vesanto Kimmo
297 lkssu Charleswood Rabalder EH 33 NUO 0 Vesanto Kimmo
298 lkssn Nortin Donna EH 82 NUO 1 Vesanto Kimmo
299 lkssn Riekkohaun Esmeralda ERI 54 NUO 3 Vesanto Kimmo
300 lkssu ujosuon halti ERI + 85 NUO 1 Vesanto Kimmo
301 lkssu Bishkek ERI + PU2 92 NUO 1 Vesanto Kimmo


302 lkss Kolkinkosken Dt Norton ERI 41 NUO 3 Hyvönen Aki
303 lkssn Nardus Odessa ERI + PN4 29 NUO 0 Hyvönen Aki
304 lkssu Kolkinkosken DT Nuka EH 65 NUO 2 Hyvönen Aki
305 lkssu Kolkinkosken DT Napoleon H 47 NUO 3 Hyvönen Aki
306 lkssu Pictan Fero ERI + PU4 20 NUO 0 Hyvönen Aki
307 lkuvn Leni POIS 14 NUO 0 Hyvönen Aki


308 breu Ilo D'alpha Umi Et Sigma Oct H 14 NUO 0 Mäkelä Jukka
309 lkssu Heppu EH 33 NUO 0 Mäkelä Jukka
310 lkssn Riekkohaun Evita EH 29 NUO 0 Mäkelä Jukka
311 lkssu Metsosuon Irko H 26 NUO 0 Mäkelä Jukka
312 bren Majaniemen precious dream H 11 NUO 0 Mäkelä Jukka
313 lkssn Pictan Fara ERI + 81 NUO 1 Mäkelä Jukka
Viimeksi muokannut Anu Sirviö, 30.9.2014 09:18. Yhteensä muokattu 4 kertaa.

mauri harju
REPPUKOIRA!
Viestit: 310
Liittynyt: 5.6.2008 14:31

Viesti Kirjoittaja mauri harju » 28.9.2014 18:59

Missäs on lyhkärien KAER tulokset tältä päivältä?

Anu Sirviö
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 34
Liittynyt: 9.9.2013 06:40

Viesti Kirjoittaja Anu Sirviö » 28.9.2014 20:14

^ nyt on näppisvirhe korjattu, tämän tästä saa kun koittaa tehdä montaa asiaa yhtä aikaa 8)

Vastaa Viestiin