Junkkari 2016 Ulkomutokatselmuksen aikataulut

Junkkarin tiedotuskanava

Valvoja: Maarit Seppänen

Vastaa Viestiin
Harri Talola
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 19
Liittynyt: 20.5.2012 14:03

Junkkari 2016 Ulkomutokatselmuksen aikataulut

Viesti Kirjoittaja Harri Talola » 8.9.2016 17:00

Lauantain 24.9.2016 Aikatalut


KEHÄ 1



09:00 Alma lkssn
Asti lkssn
Aukea-Ahon Bertta lkssn
Charleswood Tosca lkssn
Cikoria lkssn
Don Korleone's van Käpy lkssn
Ehtoyön Jemma lkssn
10:00 Eräaamun Debi lkssn
Eräaamun Deici lkssn
Ginger v.d. Stroomdrift lkssn
Haltijapuiston Kaunotar lkssn
Haltijapuiston Kide lkssn
Karpaleton Selma lkssn
Karpaleton Sissi lkssn
11:00 Karpaleton Suokukka lkssn
Kotalan Bimu lkssn
Kotalan Bria lkssn
Mehtäherran Hilari lkssn
Meracus Havanna lkssn
Meracus Hope lkssn
Meracus Iona lkssn
12:00 Meracus Isolde lkssn
Metsäherran Hellikki lkssn
Metsäleimun Beretta lkssn
Nortin Martta lkssn
Nortin Meeri lkssn
Nortin Melissa lkssn
Nortin Miina lkssn
13:00 Pispanmäen Wanda lkssn
Pispanmäen Wendy lkssn
Riekkohaun Chili lkssn
Rönnmorens Aya lkssn
Sandlands Akki lkssn
Sysiässän Calamity Jane lkssn
Sysiässän Mustamaija lkssn
14:00 Sysiässän Ruuturouva lkssn
Taka-Tapiolan Tuikku lkssn


KEHÄ 2



09:00 Alpertti lkssu
Aukea-Ahon Bomber lkssu
Aukea-Ahon Bosse lkssu
Björnkärrets Mr Enso lkssu
Don Korleone's Van Wagner lkssu
Ehtoyön Jose lkssu
Ehtoyön Jusu lkssu
10:00 Eräaamun Dante lkssu
Eräaamun Dogi lkssu
Eräaamun Durant lkssu
Gangster v.d Stroomdrift lkssu
Haltijapuiston Kamu lkssu
Karpaleton Saku lkssu
Karpaleton Sasu lkssu
11:00 Karpaleton Sisu lkssu
Karpaleton Sulo lkssu
Lillös T Dave Sebin lkssu
Mehtäherran Hubertti lkssu
Meracus Hanno lkssu
Meracus Idax lkssu
Meracus Igor lkssu
12:00 Meracus Indigo lkssu
Meracus Irox lkssu
Meracus Ixus lkssu
Metsäleimun Biegga lkssu
Nortin Magnum lkssu
Ordon Moon Eyes lkssu
Outavainun Hektor lkssu
13:00 Pispanmäen Wagner lkssu
Pispanmäen Wicke lkssu
Pispanmäen Woti lkssu
Pyypellon Jeri lkssu
Riekkohaun Camu lkssu
Riekkohaun Carlos lkssu
Riekkohaun Cheri lkssu
14:00 Rönnmorens Kawa lkssu
Rönnmorens Tesso lkssu

KEHÄ 3



09:00 Almkullens Foppa breu
Almkullens Frasse breu
J De Passemarais breu
Luokin Damien breu
Luokin Diego breu
Majaniemen Raccoon Kathlee breu
Majaniemen Runner Kathlee breu
10:00 Riekkoalbuksen Fernand breu
Riekkoalbuksen Fitzroy breu
Snow Grouses Sun Dance breu
Snow Grouse's Sunrise breu
Van't Passant Living Radar breu
Yavanna's Walter breu
Almkullens Fia bren
11:00 Almkullens Freja bren
Eirams Intensiva Irra bren
Jade vom Klünenmoor bren
Jarlein Annabella bren
Lisa von Friesland bren
Lola von Friesland bren
Luokin Diandra bren
12:00 Luotosen Jemma bren
Majaniemen Rebel Kathlee bren
Majaniemen Reckless Kathlee bren
Majaniemen Regina Kathlee bren
Majaniemen Respect Kathlee bren
Riekkoalbuksen Fidele bren
Snow Grouse's Spring Sun bren
13:00 Van`t Passant Le Mans bren
Yavanna's Valerie bren
Fikret's Gimme Fire brin
Heinäaron Mi Amor pdbu

KEHÄ 4



09:00 Sandlands Ajax lkssu
Sysiässän Doc Holliday lkssu
Sysiässän Jokeri lkssu
Sysiässän Patajätkä lkssu
Sysiässän Sundance lkssu
Taka-Tapiolan Tahto lkssu
Taka-Tapiolan Taisto lkssu
10:00 Usnavin Adler lkssu
Usnavin Merlin lkssu
Usnavin Rotmilan lkssu
Taka-Tapiolan Tuisku lkssn
Terrisuon Cirppu lkssn
Terrisuon Cora lkssn
Usnavin Elster lkssn
11:00 Usnavin Henne lkssn
Hurttahalmeen Ajannäyttäjä lkuvu
Hurttahalmeen Allinkantaja lkuvu
Primeiro Firefighter lkuvu
Ukkonen lkuvu
Your Choice ZZ Top lkuvu
Extasis Locura lkuvn
12:00 Hurttahalmeen Aamunrusko lkuvn
Hurttahalmeen Ahonkulkija lkuvn
Primeiro Findabird lkuvn
Tiszatáji Vadász Darda lkuvn
GottaGo Of The Seventh Son lkwsu
Greygem Ares lkwsu
Greygem Atlas lkwsu
13:00 Gamepoint Taiga lkwsn
Gottago Sixth Sense lkwsn
Greygem Aglaia lkwsn
Greygem Artemis lkwsn
Greygem Astraia lkwsn
Greygem Athena lkwsn
Greygem Aura lkwsn
14:00 Metsätien Rena lkwsn
Qasida's Ag Lucky Blue lkwsn

Harri Talola
AVO-luokan keskustelija
Viestit: 19
Liittynyt: 20.5.2012 14:03

Junkkari 2016 Ulkomutokatselmuksen aikataulut

Viesti Kirjoittaja Harri Talola » 8.9.2016 17:04

Aikataulut Sunnuntai 25.9.2016


KEHÄ 1



09:00 Aamutuulen Freyr kkssu
Aamutuulen Helge kkssu
Aittonevan Double Champ kkssu
Albert kkssu
Brunontytön Fizz kkssu
Brunontytön Gale kkssu
Brunontytön Gunman kkssu
10:00 Brunontytön Hauptmann kkssu
Brunontytön Heckler kkssu
Brunontytön Hofer kkssu
Carneval´s Ohcci kkssu
Eräopen kkssu
Ferhill`s Vaarri kkssu
Hietasiinan AS Ransu kkssu
11:00 Hietasiinan AS Totti kkssu
Hietasiinan AS Urho kkssu
Honkahovin Tapfer kkssu
Honkahovin Teutooni kkssu
Honkahovin Thor kkssu
Honkahovin Toti kkssu
Honkahovin Tunkki kkssu
12:00 Kessu-Kustaan VK Elän Itselleni kkssu
Kessu-Kustaan VK Pepponen kkssu
Kitiremun Harald kkssu
Kitiremun Hemuli kkssu
Kitiremun Horatio kkssu
Kulkurinpoika Topi kkssu
Köpi kkssu
13:00 Laajanluovin Ååppeli kkssu
Masa kkssu
Mehtuuttajan RY Jacques Cousteau kkssu
Mustakallion Marlon kkssu
Mustakallion Morris kkssu
Mustakallion Mosku kkssu
Nastasti NJ Aapeli kkssu
14:00 Nastasti NJ Menopeli kkssu
Otus Maximus kkssu
Pehkolan EJ Ytte kkssu

Kehä 2



09:00 Aamutuulen Gunhild kkssn
Aamutuulen Signy kkssn
Amanda kkssn
Brozhunters Inca kkssn
Brunontytön Fresita kkssn
Brunontytön Gore kkssn
Brunontytön Habicht kkssn
10:00 Brunontytön Hawke kkssn
Brunontytön Heym kkssn
Eräopen Peppi kkssn
Hietasiinan AS Alma kkssn
Hietasiinan AS Karma kkssn
Hietasiinan AS Molli kkssn
Hietasiinan AS Moonlight kkssn
11:00 Hietasiinan AS Rusina kkssn
Hietasiinan AS Ruuti kkssn
Honkahovin Taikakuu kkssn
Honkahovin Tara Tattara kkssn
Honkahovin Theta kkssn
Honkahovin Tuhma kkssn
Kessu-Kustaan VK Onnen Enkeli kkssn
12:00 Kessu-Kustaan VK Rutatuta kkssn
Kessu-Kustaan VK Selma kkssn
Kitiremun Hali kkssn
Kitiremun Hartwall kkssn
Kitiremun Hera kkssn
Kitiremun Hertta kkssn
Kitiremun Hulda kkssn
13:00 Laajanluovin Åiristo kkssn
Laajanluovin Åu Nou kkssn
Laajanluovin Åån Erilainen kkssn
Mehtuuttajan RY Jatta kkssn
Mehtuuttajan RY Justiinsa kkssn
Metsänhoitajan Babs kkssn
Metsänhoitajan Bessy kkssn
14:00 Metsänhoitajan Beta kkssn
Metsänhoitajan Biene kkssn
Metsänhoitajan Briska kkssn



KEHÄ 3



09:00 Tangrams Magnifique kkuvu
Tangrams Max kkuvu
Tangrams Mimosa kkuvn
Tangrams Moulin Rogue kkuvn
Apoll von der Mandk Wiese pkssu
Keiturinvuoren Buko pkssu
Amy von der Mandl Wiese pkssn
10:00 Angie von der Mandl Wiese pkssn
Biana von Kollersdorf pkssn
Bonnie von Kollersdorf pkssn
Ira vom Fliethbachtal pkssn
Keiturinvuoren Bianca pkssn
Keiturinvuoren Briima pkssn
Bifado's Frans pmsu
11:00 Järpmyren's Cent pmsu
Piänmynsterkoer A Jamikka pmsu
Piänmynsterkoer A Plätti pmsu
Piänmynsterkoer A Stjärnuddi pmsu
Piänmynsterkoera A Spindeli pmsu
Tasakallion Kamu pmsu
Tasakallion Kimi pmsu
12:00 Piänmynsterkoer A Fiikuna pmsn
Piänmynsterkoer A Mandel pmsn
Tätinkiven Aava pmsn
Tätinkiven Nuoska pmsn
Tätinkiven Pihka pmsn
Tätinkiven Syreeni pmsn
Riekonnaurun Ahti spiu
13:00 Jasmina Theogonia Black spin
Riekonnaurun Agata spin
Riekonnaurun Alma spin
Riekonnaurun Annu spin



Kehä 4



09:00 Nortin Paavo kkssu
Nortin Pataässä kkssu
Nortin Pennitön kkssu
Nortin Pommi kkssu
Rikurovan Hemmo kkssu
Rikurovan Intos kkssu
Taikavuoren CW Lord Tirek kkssu
10:00 Taikavuoren CW Star Hunter kkssu
Taikavuoren Kooma kkssu
Takkaloimun JP Black Grouse kkssu
Takkaloimun JP White Grouse kkssu
Tankolammen Onnen Uuno kkssu
Viipyketun Sampioni kkssu
Viipyketun Sensaatio kkssu
11:00 Vintiläntuuli Ae Vikke kkssu
Mustakallion Missi kkssn
Mustakallion Milli kkssn
Nastasti NJ Silmäpeli kkssn
Nastasti NJ Simppeli kkssn
Nastasti NJ Sopupeli kkssn
Nortin Paprica kkssn
12:00 Nortin Peggy Sue kkssn
Nortin Pimu kkssn
Nortin Pulu kkssn
Pehkolan EJ Lilli kkssn
Rikurovan Iira kkssn
Ronja kkssn
Sänki-Siirin Raita kkssn
13:00 Sänki-Siirin Rilla kkssn
Sänki-Siirin Rita kkssn
Sänki-Siirin Ruusa kkssn
Taikavuoren Applejack kkssn
Taikavuoren CW Rainbow Dash kkssn
Taikavuoren CW Ti-Ra-Mi-Su kkssn
Taikavuoren CW Leisku kkssn
14:00 Taikavuoren Kiusa kkssn
Taikavuoren Kurppa kkssn
Viipyketun Seuraneiti kkssn
Vintilätuuli MN Nattanen kkssn

Vastaa Viestiin